روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: طرفداری
امتیاز: 5 5

خبر "اصغر شرفی: چرا با مدیران متخلف در فدراسیون فوتبال برخورد نشد؟/ سطح فنی لیگ به شدت پایین است" از منبع طرفداری درتاریخ ۱۴۰۱/۰۲/۲۱ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

اصغر شرفی: چرا با مدیران متخلف در فدراسیون فوتبال برخورد نشد؟/ سطح فنی لیگ به شدت پایین است

بازیکن پیشین تیم ملی فوتبال ایران اعتقاد که سطح فنی لیگ برتر به شدت پایین است و نمی توان از بازی هایی که انجام می شود، لذت برد.به گزارش طرفداری و به نقل از تسنیم، اصغر شرفی در خصوص وضعیت تیم ملی برای حضور در جام جهانی 2022 و گروهی که ایران در آن قرار گرفته است، گفت:وی ادامه داد:اگر قرار است انگلیس و آمریکا در خواب باشند ما هم همین کار را می کنیم ولی آیا حریفان تیم ملی بیکار نشسته اند؟ قطعا اینطور نیست و آنها کار می کنند تا نتیجه بگیرند و ما هم باید کار کنیم. هنوز مشخص نیست که در فاصله چند ماه مانده تا جام جهانی برنامه ما چیست و قرار است با چه تیم هایی بازی کنیم. اگر بازی های تدارکاتی انجام ندهیم و محک جدی نخوریم در جام جهانی موفق نخواهیم شد. انگلیس و آمریکا تیم های خوبی هستند ولی سوال مهم این است که برنامه ما برای موفقیت در جام جهانی چیست؟شرفی راجع به اینکه چه نظری در مورد عملکرد دراگان اسکوچیچ دارد، تصریح کرد: او کارش را به خوبی انجام داد و فدراسیون هم از این مربی راضی است. نباید بی انصاف و فراموشکار باشیم. اسکوچیچ کارش را در تیم ملی به خوبی انجام داد و نتیجه گرفت.کارشناس فوتبال در پاسخ به این پرسش که «آیا خوشبین است تیم ملی در جام جهانی نمایش آبرومندانه ای داشته باشد؟» خاطرنشان کرد:چند روز پیش بازی پرسپولیس و پیکان را می دیدم و چیزی که برایم جالب بود جثه بازیکنان بود. در فوتبال ایران بالاتنه خیلی از بازیکنان به پایین تنه آنها نمی خورد و استخوان هایشان دیده می شود! از لحاظ فنی هم که حرفی نمی توان زد و اعتقاد من این است که سطح فنی لیگ ایران به شدت پایین است و حتی نمی توان از بازی هایی که پرسپولیس و استقلال انجام می دهند لذت برد.شرفی افزود:شما نمی بینید که یک تیم هشت پاس پشت سر هم بدهد و تنوع تاکتیکی داشته باشد یا حتی شوت به دروازه بزند. اگر هم تیم ملی نتیجه می گیرد به دلیل حضور بازیکنان در فوتبال اروپا است و بازی های لیگ ما به شدت از لحاظ فنی افت کرده و در سطح پایینی قرار دارد. باید به معنای واقعی کار کنیم ولی در این فوتبال مشکلات بسیار زیاد است. شما ببینید فدراسیون ما به عنوان نهادی که مسئولیت این فوتبال را بر عهده دارد با چه شرایطی مواجه شده است.پیشکسوت فوتبال ایران گفت:چرا هیچ خبری از مسببان عقد قرارداد با مارک ویلموتس نیست و توضیحی به مردم داده نشد که با متخلفان چه برخوردی شد؟ آیا اصلا برخوردی صورت گرفت؟ مردم ولی نعمت هستند و باید به آنها توضیح داده شود که با متخلفان چه کار کردند. اخیرا هم چیزهای زیادی در مورد تخلفات مدیران فدراسیون شنیدیم اما چرا با مدیران متخلف در فدراسیون برخوردی نشد؟ وقتی شخص یا اشخاصی از پول بیت المال دزدی می کنند یا ویرانی به بار می آورند چرا نباید با آنها برخورد شود؟ یعنی اینقدر راحت است که فرد تخلف کند و هیچ محاکمه ای صورت نگیرد؟ این اصلا عادلانه نیست و مردم توقع دارند متخلفان به سزای اعمالشان برسند.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " اصغر شرفی: چرا با مدیران متخلف در فدراسیون فوتبال برخورد نشد؟/ سطح فنی لیگ به شدت پایین است از منبع طرفداری. "

اخبار گوناگون

× ×