روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: طرفداری
امتیاز: 5 5

خبر "کاوه رضایی اولین شاه ماهی فصل نقل و انتقالات تابستانی!" از منبع طرفداری درتاریخ ۱۴۰۱/۰۲/۲۱ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

کاوه رضایی اولین شاه ماهی فصل نقل و انتقالات تابستانی!

کاوه رضایی با جدایی از باشگاه اودهورلی بلژیک ممکن است تصمیم بگیرد بعد از سال ها به ایران برگردد و فوتبالش را در این کشور ادامه بدهد.به گزارش طرفداری، کاوه رضایی در پایان لیگ شانزدهم از استقلال جدا شد و با باشگاه شارلوا بلژیک قرارداد امضا کرد و در طول این 5 سال در باشگاه های مختلفی در لیگ بلژیک بازی کرده است.با این حال از بلژیک خبر رسیده کاوه رضایی که در یکی دو سال گذشته با چند مصدومیت روبرو شده است، از باشگاه اودهورلی بلژیک جدا شده تا حالا تیم های ایرانی این شانس را داشته باشند این بازیکن را به خدمت بگیرند.در این بین استقلال تیم سابق رضایی محسوب می شود و با توجه به مشکلاتی که در خط حمله دارد احتمالا اقدام به جذب این بازیکن خواهد کرد ضمن اینکه یحیی گل محمدی هم در ذوب آهن با این بازیکن کار کرده و بی میل به جذب او نیست و بی تردید تیم های پولدار لیگ هم سراغ جذب او می روند.البته همه این گمانه زنی ها به شرطی است که رضایی تمایل به بازگشت به ایران داشته باشد و نخواهد فوتبالش را در کشورهای دیگر ادامه بدهد.بیشتر بخوانید:کاوه رضایی از اودهورلی جدا شد

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " کاوه رضایی اولین شاه ماهی فصل نقل و انتقالات تابستانی! از منبع طرفداری. "

اخبار گوناگون

× ×