روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: طرفداری
امتیاز: 5 5

خبر "ماجرای حضور 40 هزار استقلالی در ورزشگاه آزادی چه بود؟" از منبع طرفداری درتاریخ ۱۴۰۱/۰۲/۲۱ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

ماجرای حضور 40 هزار استقلالی در ورزشگاه آزادی چه بود؟

سهیل مهدی مسئول برگزاری مسابقات سازمان لیگ می گوید مدیریت ورزشگاه ها برعهده این سازمان نیست.به گزارش طرفداری، از شروع سال 1401 بازی های لیگ با ظرفیت 30 درصدی استادیوم ها برگزار می شود اما در بازی استقلال برابر پدیده بیش از 40 هزار نفر هوادار در ورزشگاه حضور داشتند و بیش از نیمی از ظرفیت ورزشگاه آزادی پر شده بود.با این حال سهیل مهدی به طرفداری گفت این موضوع ارتباطی به سازمان لیگ ندارد:این موضوع اصلا ربطی به سازمان لیگ ندارد و مسئولیت سکوها با ما نیست.او در پایان گفت:طبق دستور وزارت کشور کلیه باشگاه ها مجاز به استفاده از 30 درصد استادیوم ها هستند و من نمی دانم در بازی استقلال چه اتفاقی افتاده بود که این موضوع رعایت نشد.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " ماجرای حضور 40 هزار استقلالی در ورزشگاه آزادی چه بود؟ از منبع طرفداری. "

اخبار گوناگون

× ×