روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: طرفداری
امتیاز: 5 5

خبر "تغییرات دوباره در ترکیب پرسپولیس؛ یحیی باز هم نفراتش را تغییر می دهد" از منبع طرفداری درتاریخ ۱۴۰۱/۰۲/۲۱ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

تغییرات دوباره در ترکیب پرسپولیس؛ یحیی باز هم نفراتش را تغییر می دهد

پرسپولیس باز هم با چند تغییر مقابل سپاهان قرار می گیرد.به گزارش طرفداری، پرسپولیس در حالی مقابل سپاهان صف آرایی خواهد کرد که هفته قبل در مصاف با تیم همشهری سپاهانی ها متوقف شد و در رویارویی با ذوب آهن به نتیجه ای بهتر از تساوی یک بر یک نتوانست دست پیدا کند.تساوی که باز هم فاصله امتیازی سرخابی ها را به عدد 6 رساند و موجی از ناامیدی را به اردوی سرخ ها تزریق کرد. در این میان اگرچه پرسپولیسی ها در چند دوره از رقابت های لیگ برتر سابقه فاصله امتیاز های 6 امتیازی و حتی بیشتر را هم داشته و موفق به کسب عنوان قهرمانی شده اند اما کمتر کسی از تیم یحیی و شرایطی که در حال حاضر دارد، توقع دارد شرایطی همچون تیم علی پروین، افشین قطبی و حتی مصطفی دنیزلی را رقم زده و این فاصله امتیازی را کاهش دهد.به هر روی نباید از این واقعیت گذشت که در فوتبال همه چیز امکان پذیر است و در فاصله 4 هفته تا پایان رقابت های لیگ بیست و یکم، پرسپولیس باید روز شنبه در دیداری حساس به مصاف سپاهان برود. آن هم در شرایطی که استقلال در اهواز میهمان فولاد است. بی تردید این هفته از رقابت ها می تواند کار را یکسره کرده تا به نوعی تکلیف لیگ را مشخص و معلوم کند.بر همین اساس شنیده می شود باز هم قرار است شاهد تغییرات زیادی در ترکیب سرخ ها باشیم. سرخ ها قرار است با تغییراتی در خط دفاع و هافبک مقابل سپاهان صف آرایی کنند تا همچنان مشخص شود در آستانه هفته بیست و هفتم لیگ کادرفنی پرسپولیس نتوانسته به ترکیب اصلی خود برسد.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " تغییرات دوباره در ترکیب پرسپولیس؛ یحیی باز هم نفراتش را تغییر می دهد از منبع طرفداری. "

اخبار گوناگون

× ×