روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: طرفداری
امتیاز: 5 5

خبر "خط حمله استقلال همچنان در مرز هشدار؛ مهاجمان گل نمی زنند!" از منبع طرفداری درتاریخ ۱۴۰۱/۰۲/۲۱ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

خط حمله استقلال همچنان در مرز هشدار؛ مهاجمان گل نمی زنند!

استقلال در نیم فصل دوم آمار میانگین یک گل زده در هر بازی را به ثبت رسانده که این آمار برای آبی ها نگران کننده است.به گزارش طرفداری، استقلال در این فصل در خط حمله با مشکلات عدیده ای روبرو است و اگر این تیم در فاصله 4 هفته مانده به پایان فصل با 6 امتیاز اختلاف در صدرجدول رده بندی قرار گرفته به خاطر ساختار دفاعی فوق العاده آبی ها است.آمار استقلال در نیم فصل دوم نسبت به نیم فصل اول بدتر هم شده است و آبی ها در مجموع 11 بازی، فقط 11 گل زده اند و آمار یک گل در هر بازی را به ثبت رسانده اند.با این شرایط به نظر می رسد فرهاد مجیدی برای لیگ بیست و دوم دست به تغییرات اساسی در خط حمله تیمش خواهد زد تا بتواند بزرگترین مشکل تیمش در لیگ بیست و یکم را حل کند.بیشتر بخوانید:آمار ضعیف خط حمله استقلال در نیم فصل دوم؛ 10 بازی، 10 گل زده

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " خط حمله استقلال همچنان در مرز هشدار؛ مهاجمان گل نمی زنند! از منبع طرفداری. "

اخبار گوناگون

× ×