روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: طرفداری
امتیاز: 5 5

خبر "حضور 4 بانوی ایرانی در جمع هشت نفر برتر تور جهانی تنیس زیر 18 سال" از منبع طرفداری درتاریخ ۱۴۰۱/۰۲/۲۱ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

حضور 4 بانوی ایرانی در جمع هشت نفر برتر تور جهانی تنیس زیر 18 سال

پنجمین روز رقابت های تور جهانی زیر ۱۸ سال در بخش انفرادی برگزار شد.طرفداری | به نقل از روابط عمومی فدراسیون تنیس، در پایان راند دوم بازی ها، ۸ بازیکن برتر به مرحله یک چهارم راه یافتند و نتایج زیر بدست آمد:در بخش پسران :دنیل رحمت الله یف از قزاقستان - علیرضا گلزاد از ایران ( ۰-۶ و ۶-۷ رحمت الله یف )گوران زگولا از لهستان - محمد پارسا افسری( ۲-۶ و ۱-۶ زگولا)یاکوب اوژونل از دانمارک - امیر حمزه نصرالدینف ( ۶-۷ ، ۶-۳ و ۲-۶ اوژونل)چاندان شیواراج از هند- کسری رحمانی از ایران( ۶-۷ و ۵-۷ رحمانی )دیمتری بسونف از روسیه - راین هرماسی از تونس( ۶-۷ و ۳-۶ بسونف)کریش تیاگی از هند- ارصلان بیک از قزاقستان ( ۶-۳ ، ۲-۵ ret تیاگی)امیر علی قوام از ایران- الیاس میلاد فهیم از مراکش ( ۶-۷ ،۷-۵ و ۴-۶ قوام)یوان ناندال از هند- نیکیتا بورتنیچک از روسیه ( ۶-۷ و ۴-۶ ناندال)در بخش دختران:ارینا اریفولینا از روسیه - اجه گنجر از ترکیه ( ۲-۶ و ۵-۷ اریفولینا)آسلی اوزجان از ترکیه - رحمان جندوبی ا ۸ تنیسور جوان به جمع نفرات راه یافته به مرحله یک چهارم نهایی راه یافتند. ز تونس ( ۰-۶ و ۱-۶اوزجان)مارگات فانتالا از فرانسه - محیا عابدینی از ایران ( ۰-۶ و ۱-۶ فانتالا)کات کوپه از بلژیک - هانا سلطانی از ایران ( ۰-۶ و ۲-۶ کوپه)الیسا کوزمینا از روسیه - مشکات الزهرا صفی ( ۰-۶ و ۲-۶صفی)لاکشمی از هند - فاطمه سادات زنجانی از ایران ( ۴-۶ و ۶-۷ زنجانی)مهرانا سلیمانی پور از ایران - درسا چراغی از ایران ( ۱-۶ و۰-۶ چراغی)نیلی عطفی از ایران- ماندگار فرزامی از ایران ( ۶-۱ ، ۲-۶ و ۰-۶ فرزامی)در حال حاضر این مسابقات در بخش دو نفره در حال انجام است.مسابقات بین المللی جوانان به مدت ۲ هفته و از تاریخ ۱۷ الی ۳۱ اردیبهشت ماه در مجموعه ورزشی تنیس آپت استقلال برگزار می شود و تنیسورها در بخش انفرادی و دو نفره دختران و پسران به مصاف یکدیگر می روند. سرداوری این دوره از مسابقات بر عهده مسیح صلاح سرداور نشان سفید کشورمان است و امیر همایون صدری مدیریت بازی ها را بر عهده دارد.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " حضور 4 بانوی ایرانی در جمع هشت نفر برتر تور جهانی تنیس زیر 18 سال از منبع طرفداری. "

اخبار گوناگون

× ×