روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: طرفداری
امتیاز: 5 5

خبر "پرورش‌ خواه: بعد از رفتن استراماچونی از استقلال بازی زیبا ندیدیم" از منبع طرفداری درتاریخ ۱۴۰۱/۰۲/۲۱ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

پرورش‌ خواه: بعد از رفتن استراماچونی از استقلال بازی زیبا ندیدیم

بهروز پرورش خواه، پیشکسوت استقلال در مورد آخرین وضعیت این تیم صحبت کرد.به گزارش طرفداری، وی در مورد پیروزی استقلال برابر شهر خودرو و بیشتر شدن شانس قهرمانی این تیم در لیگ برتر به تسنیم گفت:استقلال با وجود اینکه بازی دلچسبی به نمایش نگذاشت، ولی سه امتیازی بسیار مهم گرفت. معمولاً خیلی از تیم ها با بازی تدافعی مقابل استقلال دنبال حداقل امتیاز هستند، ولی این دلیل نمی شود که تیمِ مجیدی زیبا و چشم نواز بازی نکند.وی در ادامه داد:وقتی بازی گره می خورد انتظار می رود که استقلال با تاکتیک های متنوع دنبال رسیدن به گل و ایجاد موقعیت باشد یا بازیکنان از خلاقیت های فردی خودشان استفاده کنند. بعد از رفتن استراماچونی ما بازی زیبا و تماشاگرپسند از استقلال ندیدیم، ولی به هر حال وقتی تیم نتیجه می گیرد از صمیم قلب خوشحال می شویم. امیدوارم استقلال در بازی های بعدی هم این روند را ادامه داده و قهرمان شود.پیشکسوت استقلال درباره عملکرد خوب فرهاد مجیدی در این فصل تصریح کرد:مجیدی با استقلال دو بار قهرمانی در جام حذفی را از دست داد و تجربیاتش بیشتر شد. حسن بزرگ استقلال هم این است که کم گل خورده و شکستی نداشته است. امیدوارم این تیم با یک رکورد فوق العاده قهرمان شود و هوادارانش را خوشحال کند. ما هم از قهرمانی استقلال خوشحال می شویم.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " پرورش‌ خواه: بعد از رفتن استراماچونی از استقلال بازی زیبا ندیدیم از منبع طرفداری. "

اخبار گوناگون

× ×