روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: طرفداری
امتیاز: 5 5

خبر "برگی از تقویم تاریخ؛ کارشکنی مانع حضور ناصر حجازی در منچستریونایتد شد" از منبع طرفداری درتاریخ ۱۴۰۱/۰۲/۲۱ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

برگی از تقویم تاریخ؛ کارشکنی مانع حضور ناصر حجازی در منچستریونایتد شد

درست 43 سال قبل در همین روزها بود که زمینه های پیوستن ناصر حجازی به تیم منچستریونایتد انگلستان فراهم شد اما باشگاه شاهین تهران در دادن رضایتنامه به ناصر حجازی کوتاهی کرد و حجازی به کشور انگلستان نرفت.به گزارش طرفداری، اختلاف پیش آمده بین ناصر حجازی و شاهین، بیشتر از همه به کار استقلالی ها آمد و ناصر حجازی که از شاهین (همان شهباز قبل انقلاب) جدا شده بود یک سال بعد و بعد از مدتی کوتاه بی تیم بودن، به تیم استقلال تهران برگشت.ناصر حجازی در این مدت بی تیم بود و حتی در یک بازی دوستانه که در این مقطع در زندان قزل حصار برگزار شد تیم پرسپولیس را به عنوان یار کمکی همراهی کرد، در این بازی دوستانه سعید مراغه چیان هم به عنوان یار کمکی تیم فوتبال استقلال را همراهی کرد.ناصر حجازی می توانست به منچستریونایتد برود و این اتفاق در یک قدمی عملی شدن بود اما او در پایان مجبور شد به فوتبال ایران برگردد، حضور کوتاه مدت حجازی در تمرینات تیم فوتبال منچستریونایتد آن قدر مهم بود که وقتی او درگذشت، باشگاه منچستریونایتد برای فوتبال ایران پیام تسلیت فرستاد.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " برگی از تقویم تاریخ؛ کارشکنی مانع حضور ناصر حجازی در منچستریونایتد شد از منبع طرفداری. "

اخبار گوناگون

× ×