روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: طرفداری
امتیاز: 5 5

خبر "بهترین عملکرد استقلال بعد از 21 سال؛ رسیدن به معیار قهرمانی!" از منبع طرفداری درتاریخ ۱۴۰۱/۰۲/۲۱ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

بهترین عملکرد استقلال بعد از 21 سال؛ رسیدن به معیار قهرمانی!

استقلال آخرین بار در سال 1379 و در لیگ دهم آزادگان با کسب 50 امتیاز در 22 بازی یک عملکرد فوق العاده از خود در مسابقات لیگ برتر فوتبال ایران به جای گذاشت.به گزارش طرفداری، استقلال در مسابقات سال 80-79 بهترین میانگین امتیازات تمام ادوار لیگ بعد از انقلاب را شکست اما موفق نشد در تاریخ لیگ حرفه ای به این معیار یعنی 2 امتیاز به ازای هر بازی برسد، استقلال این فرصت را دارد که میانگین امتیازات پرسپولیس را هم بشکند، پرسپولیس در 2 سال گذشته با 67 امتیاز در 30 بازی توانسته بود بهترین میانگین امتیاز را در تاریخ لیگ برتر به دست آورد، حالا اگر استقلال بتواند در 4 بازی آینده 2 برد و 2 مساوی بگیرد 68 امتیازی شده و از پرسپولیس خواهد گذشت.حالا باید استقلال تحت هدایت فرهاد مجیدی به این مهم می رسد یا نه.بیشتر بخوانید:استراحت یک روزه فرهاد مجیدی به بازیکنان استقلال

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " بهترین عملکرد استقلال بعد از 21 سال؛ رسیدن به معیار قهرمانی! از منبع طرفداری. "

اخبار گوناگون

× ×