روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: طرفداری
امتیاز: 5 5

خبر "محمدی: هواداران نگران نباشند، به دنبال تمدید قرارداد با بازیکنان هستیم" از منبع طرفداری درتاریخ ۱۴۰۱/۰۲/۲۲ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

محمدی: هواداران نگران نباشند، به دنبال تمدید قرارداد با بازیکنان هستیم

وی ادامه داد:در یکی دو روز آینده خبرهای خوشی خواهید شنید. باشگاه متعلق به این بازیکنان است و امیدواریم بتوانیم ستاره های خود را حفظ کنیم. بازیکنان ما در جام جهانی هم می توانند درخششی قابل توجه داشته باشند و باید از این ظرفیت استفاده کرد. معاون باشگاه پرسپولیس در خصوص سهمیه اعلام شده برای دیدار پرسپولیس برابر سپاهان تصریح کرد:طبق صورت جلسه ای در اختیار افشین پیروانی است با توجه به اینکه در بازی رفت، امکان نصب بنرهای باشگاه نبود توافق شده بود در دیدار برگشت حداکثر ظرفیت در اختیار ما باشد. امضای سرپرست تیم سپاهان هم در این صورت جلسه وجود دارد و نمی دانم چرا این مسایل مطرح شده است. محمدی در خصوص فیلمی که از وی منتشر شده تاکید کرد:در آن فیلم سخنان من بریده شده و کامل نیست. متاسفانه صحبت های بریده شده من به گونه ای است که برای مخاطب سوء تفاهم ایجاد می کند و اگر فیلم کامل را ببینید متوجه ماهیت موضوع می شوید. گفتنی است در فیلم مورد نظر سخنان محمدی به گونه تدوین شده که حضور در باشگاه استقلال مد نظر و مورد اهمیت قلمداد شده است.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " محمدی: هواداران نگران نباشند، به دنبال تمدید قرارداد با بازیکنان هستیم از منبع طرفداری. "

اخبار گوناگون

× ×