روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: طرفداری
امتیاز: 5 5

خبر "حضور صفی و رحمانی در بین برترین‌های تور جهانی تنیس زیر ۱۸ سال" از منبع طرفداری درتاریخ ۱۴۰۱/۰۲/۲۲ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

حضور صفی و رحمانی در بین برترین‌های تور جهانی تنیس زیر ۱۸ سال

دو نماینده کشورمان به جمع چهار تنیسور برتر رقابت های تور جهانی سطح سه راه یافتند.به گزارش طرفداری و به نقل از روابط عمومی فدراسیون تنیس؛ مسابقات تور جهانی زیر 18 سال با صعود 2 نماینده کشورمان به جمع 4 نفر برتر مرحله نیمه نهایی همراه بود.پس از انجام راند دوم جدول اصلی و در بخش انفرادی ، کسری رحمانی و در بخش دختران مشکات الزهرا صفی به جمع تنیسور برتر راه یافتند.نتایج دیدارهای برگزار شده به شرح زیر است:بخش پسران:دنیل رحمت الله یف از قزاقستان - یوان ناندال از هند ( 4-6 و 7-6 و 1-6 رحمت الله یف )گوران زگولا از لهستان - دیمتری بسونف از روسیه ( 2-6 و 0-6 زگولا)یاکوب اوژونل از دانمارک - کسری رحمانی از ایران( 7-5 ، 0-6 و 2-6 رحمانی )کریش تیاگی از هند - الیاس میلاد فهیم از مراکش ( 5-7 ،7-6 و 1-6 تیاگی)بخش دختران :فاطمه سادات زنجانی از ایران - مشکات الزهرا صفی از ایران ( 1-6 و 2-6 صفی)ارینا اریفولینا از روسیه - درسا چراغی از ایران( 4-6 و 1-6 اریفولینا)آسلی اوزجان از ترکیه - ماندگار فرزامی از ایران ( 3-6 و 2-6 اوزجان)مارگات فانتالا از فرانسه - کات کوپه از بلژیک ( 3-6 و 4-6 فانتالا)مسابقات بین المللی جوانان به مدت 2 هفته و از تاریخ 17 الی 31 اردیبهشت ماه در مجموعه ورزشی تنیس آپت استقلال برگزار می شود و تنیسورها در بخش انفرادی و دو نفره دختران و پسران به مصاف یکدیگر می روند. سرداوری این دوره از مسابقات بر عهده مسیح صلاح سرداور نشان سفید کشورمان است و امیر همایون صدری مدیریت بازی ها را بر عهده دارد.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " حضور صفی و رحمانی در بین برترین‌های تور جهانی تنیس زیر ۱۸ سال از منبع طرفداری. "

اخبار گوناگون

× ×