روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: طرفداری
امتیاز: 5 5

خبر "بذرپاشی اسطوره آبی در کمپ حجازی؛ یازده سال پیش در چنین روزی" از منبع طرفداری درتاریخ ۱۴۰۱/۰۲/۲۳ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

بذرپاشی اسطوره آبی در کمپ حجازی؛ یازده سال پیش در چنین روزی

ناصر حجازی در روز بذرپاشی زمین چمن کمپ مجموعه استقلال که به نام خودش نامگذاری شده، حرف های جالبی زد.به گزارش طرفداری، یازده سال پیش در چنین روزهایی، در دهه پایانی اردیبهشت ماه سال نود، قبل از آن که حال زنده یاد ناصر حجازی برای آخرین بار وخیم شود و برای سفر ابدی روی تخت بیمارستان بخوابد، علی فتح اله زاده با شروع به ساخت کمپ اختصاصی باشگاه استقلال که امروز ارزشی بالای هزار میلیارد دارد، آن را به نام اسطوره ملی ایران ناصر حجازی کرد تا این اسم در اخبار روزانه آبی ها نیز همواره تکرار شود و حتی خیابان محدوده کمپ نیز بعدها به نام این چهره ماندگار که نماد آزادگی و شرافت است، شود.ناصر حجازی در مراسم کلنگ زنی کمپی که به نام خودش سند خورد، بذر چمن کمپ حجازی را کاشت و حرف هایی زد که مرورش بعد از یازده سال خالی از لطف نیست.امیر رفیعی سازنده فیلم زندگی ناصر حجازی این فیلم کوتاه را برای انتشار در اختیار رسانه طرفداری گذاشت.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " بذرپاشی اسطوره آبی در کمپ حجازی؛ یازده سال پیش در چنین روزی از منبع طرفداری. "

اخبار گوناگون

× ×