روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: طرفداری
امتیاز: 5 5

خبر "عاشقانه فرهاد و شهاب در کنفرانس خبری" از منبع طرفداری درتاریخ ۱۴۰۱/۰۲/۲۳ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

عاشقانه فرهاد و شهاب در کنفرانس خبری

طرفداری / درشبی که استرس و هیجان روی سکوهای آزادی موج می زد، شهاب فقط به این موضوع فکر می کرد که با پیروزی تیم محبوبش به آرزوی خودش که حضور درکنفرانس خبری کنار فرهاد مجیدی است برسد.فرهاد مجیدی که چند روز قبل تر به شهاب قول داده بود اگر در این بازی پیروز شویم حتما به کنفرانس خبری بعد بازی خواهی آمد، به قولش عمل کرد و شهاب را به آرزویش رساند.دقایق پر التهاب، تعویض طلایی، آرمان رمضانی، همان فرشته نجات همیشگی و اسلحه پنهانی فرهاد مجیدی، گل دقایق پایانی، انفجار استادیوم آزادی و البته شادی شهاب که مضاعف و دو چندان بود.شهاب همراه سرمربی تیم استقلال وارد شد، سورپرایز ویژه برای خبرنگاران و تمام کسانی که از قاب تلویزیون شاهد حضور این فرشته بودند. صحبت های جالب و البته نقد فنی اش از فرهاد هم بخشی از این سکانس زیبا بود. جادوی فرهاد وجود همین فرشته های زمینی بودند و هستند.رفتار فرهاد مجیدی فقط معطوف به این روز نبود چرا که در این فصل چندین بار چنین اتفاقات جالب و زیبا در تمرینات تیم استقلال رخ داده است، قطعا فرهاد مجیدی می داند دعای این فرشته های دوست داشتنی پشت سرش هست و در مسیر موفقیتش بی تاثیر نبوده است.چنین رفتارهای انسانی از هر ورزشکاری شایسته قدردانی و ستایش است، کاش در ورزش ایران شاهد چنین رفتارهایی باشیم.اما صحبت پایانی در مورد برخی افراد است که با دیدن این صحنه قلم انتقاد برداشتند و با عنوان کردن قوانین حاکم بر فضای کنفرانس خبری قصد داشتند این رفتار انسانی را کمرنگ و بی ارزش جلوه دهند، لطفا قلم هایتان را درجاهایی که واجب تر است بنگارید، اینجا موضوع انسانیت درمیان بود و بس.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " عاشقانه فرهاد و شهاب در کنفرانس خبری از منبع طرفداری. "

اخبار گوناگون

× ×