روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: طرفداری
امتیاز: 5 5

خبر "روزبه چشمی 3 هفته دور از میادین" از منبع طرفداری درتاریخ ۱۴۰۱/۰۲/۲۳ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

روزبه چشمی 3 هفته دور از میادین

روزبه چشمی به دلیل مصدومیت در بازی با فولاد، آلومینیوم اراک و مس رفسنجان غایب خواهد بود اما پزشکان تلاش می کنند این بازیکن را به بازی با نفت مسجد سلیمان در هفته پایانی لیگ برتر برسانند.به گزارش طرفداری، بعد از بازی استقلال برابر پدیده بود که نوشتیم روزبه چشمی مصدوم شده است و به همین دلیل او بین دو نیمه بازی از زمین تعویض شد تا زبیر نیک نفس جانشین او شود.رسانه رسمی باشگاه استقلال با تایید این خبر نوشت:با اعلام پزشکان تیم فوتبال استقلال؛ روزبه چشمی در بازی با شهرخودرو دچار کشیدگی عضلانی شده است. بنابراین مدافع-هافبک آبی ها امکان حضور در بازی با فولاد خوزستان را نخواهد داشت اما پزشکان در تلاش هستند چشمی را به بازی هفته پایانی مقابل نفت مسجدسلیمان برسانند.چشمی در این فصل از بازیکنان ثابت استقلال بوده است اما او حالا سه بازی حساس این تیم را در آستانه کسب عنوان قهرمانی آبی ها از دست داده است.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " روزبه چشمی 3 هفته دور از میادین از منبع طرفداری. "

اخبار گوناگون

× ×