روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: طرفداری
امتیاز: 5 5

خبر "آرمان رمضانی مشکل خط حمله استقلال را حل می کند؟" از منبع طرفداری درتاریخ ۱۴۰۱/۰۲/۲۳ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

آرمان رمضانی مشکل خط حمله استقلال را حل می کند؟

آرمان رمضانی در بازی با فولاد این فرصت را دارد تا با درخشش بتواند مشکل گلزنی آبی ها را حل کند.به گزارش طرفداری، آرمان رمضانی در این فصل خیلی کم فرصت بازی برای استقلال را پیدا کرده است و اما او در دقیقه 75 بازی با پدیده وارد زمین شد و در دقیقه 88 توانست تک گل سه امتیاز تیمش را بزند تا اختلاف آبی ها با پرسپولیس به 6 امتیاز برسد. در این بین درخشش رمضانی در بازی با پدیده و البته محرومیت رودی ژستد باعث شده تا فرهاد مجیدی تصمیم بگیرد در بازی با فولاد از او به عنوان مهاجم هدف استفاده کند.استقلال در نیم فصل دوم فقط 11 گل زده است و باید دید آیا رمضانی می تواند مشکل گلزنی آبی ها را حل کند یا نه.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " آرمان رمضانی مشکل خط حمله استقلال را حل می کند؟ از منبع طرفداری. "

اخبار گوناگون

× ×