روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: طرفداری
امتیاز: 5 5

خبر "استقلال به دنبال صد در صد ظرفیت آزادی در هفته پایانی!" از منبع طرفداری درتاریخ ۱۴۰۱/۰۲/۲۳ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

استقلال به دنبال صد در صد ظرفیت آزادی در هفته پایانی!

باشگاه استقلال برنامه ویژه ای برای برگزاری جشن قهرمانی دارند.به گزارش طرفداری، استقلال در فاصله 4 هفته مانده به پایان بازی های لیگ برتر اختلاف 6 امتیازی با پرسپولبس رده دومی ایجاد کرده است و خیلی ها اعتقاد دارند این تیم در پایان بازی ها جام قهرمانی را بالای سر خواهد برد.در این بین مدیران استقلال با نامه نگاری های مختلف در تلاش هستند برای بازی با نفت مسجد سلیمان در هفته سی ام لیگ برتر مجوز ظرفیت صد در صدی ورزشگاه آزادی را دریافت کنند تا در صورت قهرمانی بتوانند جشن با شکوهی برگزار کنند.البته این موضوع هنوز نهایی نشده است ولی مدیران استقلال به دنبال اخذ مجوزهای لازم هستند.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " استقلال به دنبال صد در صد ظرفیت آزادی در هفته پایانی! از منبع طرفداری. "

اخبار گوناگون

× ×