روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: طرفداری
امتیاز: 5 5

خبر "بلیت دو بازی خانگی استقلال با تخفیف ویژه در اختیار هواداران" از منبع طرفداری درتاریخ ۱۴۰۱/۰۲/۲۳ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

بلیت دو بازی خانگی استقلال با تخفیف ویژه در اختیار هواداران

بلیت استادیوم آزادی در دو بازی خانگی برابر آلومینیوم اراک و نفت مسجد سلیمان با تخفیف ویژه در اختیار هواداران قرار خواهد گرفت.به گزارش طرفداری، قیمت بلیت های استادیوم آزادی در هفته های گذشته اعتراض هواداران استقلال را به همراه داشت اما مدیران باشگاه با کاهش قیمت ها در بازی با پدیده در هفته بیست و ششم لیگ برتر زمینه حضور راحت تر آنها را فراهم کردند.استقلالی ها تا پایان فصل 2 بازی خانگی برابر آلومینیوم اراک و نفت مسجد سلیمان دارند و در این بین مدیران باشگاه در تلاش هستند تا بلیت های این دو بازی را با تخفیف ویژه در اختیار هواداران قرار بدهند.گفتنی است استقلال با 6 امتیاز از 4 بازی باقی مانده خود قهرمان لیگ برتر خواهد شد.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " بلیت دو بازی خانگی استقلال با تخفیف ویژه در اختیار هواداران از منبع طرفداری. "

اخبار گوناگون

× ×