روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: طرفداری
امتیاز: 5 5

خبر "استراتژی مجیدی برابر فولاد؟ شبیه به بازی با سپاهان" از منبع طرفداری درتاریخ ۱۴۰۱/۰۲/۲۳ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

استراتژی مجیدی برابر فولاد؟ شبیه به بازی با سپاهان

استراتژی سرمربی استقلال برابر فولاد شبیه به آن چیزی است که این تیم در بازی با سپاهان آن را اجرا کرد.به گزارش طرفداری، استقلال در شرایطی فردا شب در هفته بیست و هفتم لیگ برتر به مصاف فولاد می رود که به نظر نتیجه تساوی هم برای آبی ها ایده آل است اما اگر این تیم بتواند حریف خود را شکست بدهد در فاصله سه هفته مانده به پایان بازی ها قهرمانی اش را تقریبا قطعی می کند.حالا از استقلال خبر می رسد که مجیدی قصد دارد دقیقا مثل بازی با سپاهان، تیمش را با آرایش محافظه کارانه به زمین بفرستد و شکست نخوردن اولویت اول آبی ها خواهد بود هرچند که این تیم قطعا نیم نگاهی هم به کسب عنوان قهرمانی خواهد داشت.به این ترتیب آبی ها در بازی فردا شب با تمرکز دفاعی وارد زمین می شوند اما تلاش می کنند در موقعیت های مناسب به حریف خود ضربه بزنند.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " استراتژی مجیدی برابر فولاد؟ شبیه به بازی با سپاهان از منبع طرفداری. "

اخبار گوناگون

× ×