روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: طرفداری
امتیاز: 5 5

خبر "آلومینیوم اراک - نفت آبادان؛ به یاد دعوای قدیمی منصوریان و رحمتی" از منبع طرفداری درتاریخ ۱۴۰۱/۰۲/۲۳ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

آلومینیوم اراک - نفت آبادان؛ به یاد دعوای قدیمی منصوریان و رحمتی

جدال مهدی رحمتی و علیرضا منصوریان در هفته بیست و هفتم لیگ برتر خیلی ها را یاد دعوای قدیمی این 2 در زمان حضور در استقلال می اندازد.به گزارش طرفداری، در لیگ شانزدهم که علیرضا منصوریان سرمربی استقلال شد ارتباط خیلی خوبی بین او و مهدی رحمتی به عنوان کاپیتان تیمش وجود داشت اما رفته رفته اختلاف هایی بین طرفین پیش آمد که باعث شد رحمتی مدتی نیمکت نشین شود.بعد از این اتفاق هرگز رابطه بین رحمتی و منصوریان خوب نشد و شاید تنها ارتباط 2 طرف به مراسم ختم پدر منصوریان بر می گردد که مهدی رحمتی برای او دست گل فرستاد.حالا رحمتی و منصوریان در شرایطی فردا در ورزشگاه امام خمینی اراک به مصاف هم می روند که 5 سال از آن روزها گذشته است اما بی تردید دلخوری شان از هم به طور کامل برطرف نشده است و انگیزه زیادی برای پیروزی در این بازی دارند.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " آلومینیوم اراک - نفت آبادان؛ به یاد دعوای قدیمی منصوریان و رحمتی از منبع طرفداری. "

اخبار گوناگون

× ×