روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: طرفداری
امتیاز: 5 5

خبر "کلین شیت حسینی در فولاد آرنا واجب تر از نان شب" از منبع طرفداری درتاریخ ۱۴۰۱/۰۲/۲۳ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

کلین شیت حسینی در فولاد آرنا واجب تر از نان شب

کلین شیت سیدحسین حسینی در بازی با فولاد در هفته بیست و هفتم لیگ برتر از نان شب برای استقلال واجب تر است.به گزارش طرفداری، استقلال در شرایطی فردا در هفته بیست و هفتم لیگ برتر به مصاف فولاد می رود که تساوی هم برای آبی ها نتیجه ایده آلی است و طبیعی است مجیدی تیمش را با رویکرد دفاعی به زمین خواهد فرستاد.در این بین اگر استقلال بتواند برابر فولاد دروازه اش را بسته نگه دارد به این معنی است که در بدترین حالت از حریف خود شکست نخواهند خورد و طبیعی است که در این شرایط نقش سیدحسین حسینی بسیار مهم است.حسینی تا کنون در 22 بازی در درون دروازه استقلال قرار گرفته است و 15 بازی توانسته دروازه اش را بسته نگه دارد و طبیعی است کلین شیت او برابر فولاد برای آبی ها بسیار مهم خواهد بود و می تواند در پایان فصل حکم قهرمانی آبی ها را امضا کند.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " کلین شیت حسینی در فولاد آرنا واجب تر از نان شب از منبع طرفداری. "

اخبار گوناگون

× ×