روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: طرفداری
امتیاز: 5 5

خبر "تقابل بهترین تیم لیگ ایران و بهترین نماینده ایران در آسیا" از منبع طرفداری درتاریخ ۱۴۰۱/۰۲/۲۳ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

تقابل بهترین تیم لیگ ایران و بهترین نماینده ایران در آسیا

استقلال و فولاد در حالی برابر هم به میدان می روند که این دیدار یکی از مهمترین دیدارهای هفته بیست و هفتم مسابقات لیگ برتر است.به گزارش طرفداری، در این بازی بهترین نماینده ایران در میان باشگاه های آسیا در یک سال گذشته (با رتبه 13 بین آسیایی ها در تاریخ اول می 2021 تا آخر آوریل 2022)، با پر امتیازترین تیم لیگ فوتبال ایران در مسابقات سالجاری روبروی هم قرار خواهند گرفت.فولاد به طور قطع شانس زیادی برای قرار گرفتن بین 3 تیم اول جدول لیگ برتر فوتبال ایران ندارد اما استقلال در صورت برد در بازی برابر تیم فولاد یک قدم دیگر به قهرمانی نزدیک می شود، استقلال اگر ببرد 63 امتیازی شده و حتی در صورت برد پرسپولیس در بازی آینده، برای قهرمان شدن از 3 بازی آخر تنها 3 امتیاز می خواهد.حالا اگر پرسپولیس مساوی کند و استقلال برنده شود، آبی ها برای قهرمان شدن در مسابقات فوتبال لیگ برتر تنها نیازمند 2 امتیاز خواهند بود، استقلال برای قهرمان شدن سریع تر در مسابقات لیگ برتر فوتبال ایران باید برابر مهم ترین و بهترین تیم فوتبال ایران در قاره آسیا برنده باشد.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " تقابل بهترین تیم لیگ ایران و بهترین نماینده ایران در آسیا از منبع طرفداری. "

اخبار گوناگون

× ×