روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: طرفداری
امتیاز: 5 5

خبر "بازگشت حسین زاده به ترکیب اصلی برابر فولاد" از منبع طرفداری درتاریخ ۱۴۰۱/۰۲/۲۳ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

بازگشت حسین زاده به ترکیب اصلی برابر فولاد

فرهاد مجیدی تصمیم دارد از امیرحسین حسین زاده در هفته بیست و هفتم لیگ برتر در ترکیب اصلی استفاده کند.به گزارش طرفداری، عملکرد ضعیف امیرحسین حسین زاده در هفته های اخیر باعث شد تا فرهاد مجیدی این بازیکن را در بازی با پدیده نیمکت نشین کند.حسین زاده در بازی با پدیده به عنوان بازیکن تعویضی وارد زمین شد و با یک قیچی برگردان زیبا توانست زمینه ساز تک گل استقلال شود و به همین دلیل مجیدی قصد دارد از او برابر فولاد در ترکیب اصلی استفاده کند.البته دلیل حضور حسین زاده در ترکیب اصلی به جز عملکرد خوب او برابر پدیده، به توانایی این بازیکن در ضدحمله ها و البته حفظ توپ دارد چون مجیدی قصد دارد در بازی فردا با رویکرد دفاعی، به فکر استفاده از ضدحمله ها باشد.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " بازگشت حسین زاده به ترکیب اصلی برابر فولاد از منبع طرفداری. "

اخبار گوناگون

× ×