روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: طرفداری
امتیاز: 5 5

خبر "استقلال در سوپرجام دوباره به گربه سیاهش می رسد؟" از منبع طرفداری درتاریخ ۱۴۰۱/۰۲/۲۳ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

استقلال در سوپرجام دوباره به گربه سیاهش می رسد؟

استقلال با برد برابر تیم فوتبال فولاد خوزستان، یک گام دیگر به قهرمانی نزدیک خواهد شد، استقلال اگر خوش شانس باشد در هفته بیست و هفتم شانس قهرمانی خود را تا 90 درصد بالا می برد.به گزارش طرفداری، بعد از قهرمانی محتمل استقلال، این تیم در بازی سوپرجام فوتبال ایران که امسال قبل از شروع لیگ سال بعد انجام خواهد شد باید به مصاف تیم فوتبال نساجی برود که قهرمان مسابقات جام حذفی بوده است.نکته قابل توجه این است که در اولین نگاه، خیلی ها تیم فوتبال نساجی را حریفی مناسب برای تیم فوتبال استقلال می دانند اما این طور نیست و تیم نساجی که در لیگ، رتبه و موقعیت خوبی هم ندارد در مسابقات مختلف خود برابر استقلال در لیگ و جام حذفی در 3 بازی 300 دقیقه (2 بازی 90 دقیقه ای در لیگ برتر و یک دیدار 120 دقیقه ای در جام حذفی) دروازه خود را به روی استقلالی ها بسته نگه داشته است.استقلال که در ضربات پنالتی جام حذفی برابر نساجی بازنده و شانس قهرمانی در این جام را از دست داد حالا این فرصت دارد که با قهرمانی در مسابقات لیگ، شانس بازی دوباره با تیم نساجی و گرفتن انتقام از این تیم را پیدا کند.استقلال و نساجی به احتمال زیاد برگزار کننده بازی سوپر جام فوتبال ایران هستند.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " استقلال در سوپرجام دوباره به گربه سیاهش می رسد؟ از منبع طرفداری. "

اخبار گوناگون

× ×