روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: طرفداری
امتیاز: 5 5

خبر "روزبه چشمی معمای خط دفاع و پست هافبک دفاعی را حل کرد!" از منبع طرفداری درتاریخ ۱۴۰۱/۰۲/۲۴ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

روزبه چشمی معمای خط دفاع و پست هافبک دفاعی را حل کرد!

با مصدومیت روزبه چشمی هم حدس زدن ترکیب دفاعی استقلال کار ساده ای به نظر می رسد.به گزارش طرفداری، استقلال در شرایطی امروز در هفته بیست و هفتم لیگ برتر به مصاف فولاد می رود که روزبه چشمی به دلیل مصدومیت این بازی و البته بازی با آلومینیوم اراک و مس رفسنجان را از دست داده است.مصدومیت روزبه چشمی البته خبر خوبی برای استقلال نیست اما حداقل حدس زدن ترکیب این تیم در پست دفاع و هافبک دفاعی را ساده می کند چون بازیکن با تجربه آبی ها در این فصل در این 2 پست بازی کرده بود.با این شرایط استقلال برای بازی با فولاد از مثلث عارف غلامی، رافائل سیلوا و محمد دانشگر در خط دفاع استفاده می کند و البته زوج مهدی پور و نیک نفس در پست هافبک دفاعی این تیم بازی خواهند کرد.بیشتر بخوانید:روزبه چشمی 3 هفته دور از میادینحضور روزبه چشمی برابر فولاد در هاله ای ابهام

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " روزبه چشمی معمای خط دفاع و پست هافبک دفاعی را حل کرد! از منبع طرفداری. "

اخبار گوناگون

× ×