روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: طرفداری
امتیاز: 5 5

خبر "قهرمانی مشکات الزهرا صفی و تنیسور بلژیکی در بخش دو نفره تور جهانی تهران" از منبع طرفداری درتاریخ ۱۴۰۱/۰۲/۲۴ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

قهرمانی مشکات الزهرا صفی و تنیسور بلژیکی در بخش دو نفره تور جهانی تهران

مشکات الزهرا صفی و تنیسور بلژیکی در بخش دو نفره تور جهانی تهران قهرمان شدند.به گزارش طرفداری، هفتمین روز رقابت های تور جهانی زیر ۱۸ سال در مرحله نیمه نهایی بخش انفرادی و فینال بخش دونفره در زمین های تنیس آپت استقلال برگزار شد.مشکات الزهرا صفی پس از رسیدن به فینال بخش انفرادی، در فینال دونفره این رقابت ها به همراه کات کوپه از بلژیک به مصاف تیم ترکیه رفت و در نهایت این دیدار با نتیجه (۱–۶ و ۱–۶) به سود نمایندگان ایران و بلژیک به پایان رسید.به این ترتیب نمایندگان ایران - بلژیک به راحتی صاحب عنوان قهرمانی سطح ۳ تور جهانی در بخش دختران شدند و در بخش پسران نمایندگان تونس و لهستان با نتیجه (۲–۶ و ۳–۶) تیم قزاقستان را از پیش رو برداشتند تا تکلیف تیم قهرمان در این بخش نیز مشخص شود. در حال حاضر مرحله نیمه نهایی بخش پسران مابین کسری رحمانی از ایران و تیاگی از هند در حال برگزاری است.به این ترتیب این مسابقات فردا (یکشنبه) با برگزاری فینال بخش انفرادی به پایان می رسد.سرداوری این دوره از مسابقات بر عهده مسیح صلاح سرداور نشان سفید کشورمان است و امیرهمایون صدری مدیریت بازی ها را برعهده دارد.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " قهرمانی مشکات الزهرا صفی و تنیسور بلژیکی در بخش دو نفره تور جهانی تهران از منبع طرفداری. "

اخبار گوناگون

× ×