روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: طرفداری
امتیاز: 5 5

خبر "قهرمانی استقلال در چه صورتی امشب قطعی می شود؟" از منبع طرفداری درتاریخ ۱۴۰۱/۰۲/۲۴ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

قهرمانی استقلال در چه صورتی امشب قطعی می شود؟

استقلال می تواند امشب در فاصله 3 هفته مانده به پایان بازی ها کار قهرمانی را تمام کند.به گزارش طرفداری، استقلال در شرایطی امشب در هفته بیست و هفتم لیگ برتر به مصاف فولاد می رود که آبی ها در فاصله 4 هفته مانده به پایان بازی ها با پرسپولیس اختلاف 6 امتیازی ایجاد کرده اند تا به این شکل این تیم در آستانه قهرمانی قرار بگیرد.جالب است بدانید استقلال می تواند همین امشب قهرمانی خود را قطعی کند. اگر استقلال امشب بتواند فولاد را شکست بدهد و پرسپولیس هم از سپاهان شکست بخورد، اختلاف دو تیم به 9 امتیاز می رسد و با توجه به اینکه قانون بازی رو در رو ملاک تعیین تیم صدرنشین است، حتی اگر آبی ها در 3 بازی بعدی خود هم شکست بخورند و پرسپولیس هر سه بازی را ببرد، این تیم قهرمانی خود را قطعی کرده است.استقلال اگر بتواند امشب قهرمانی خود را قطعی کند، در تاریخ این باشگاه یک اتفاق بی سابقه ثبت می شود. استقلال تا پیش از این هرگز نتوانسته بود در فاصله 3 هفته مانده به پایان بازی ها قهرمانی خود را قطعی کند.فرهاد مجیدی در این فصل رکوردهای زیادی را در فوتبال ایران شکسته و اگر امشب بتواند کار قهرمانی استقلال را تمام کند، یک رکورد ویژه دیگر به نام خود ثبت می کند.بیشتر بخوانید:پاداش ویژه به استقلالی ها بابت هر پیروزی تا پایان فصل

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " قهرمانی استقلال در چه صورتی امشب قطعی می شود؟ از منبع طرفداری. "

اخبار گوناگون

× ×