روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: طرفداری
امتیاز: 5 5

خبر "دوئل جذاب 4 مربی استقلالی در هفته بیست و هفتم؛ آنها چشم دیدن هم را ندارند!" از منبع طرفداری درتاریخ ۱۴۰۱/۰۲/۲۴ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

دوئل جذاب 4 مربی استقلالی در هفته بیست و هفتم؛ آنها چشم دیدن هم را ندارند!

در بازی های هفته بیست و هفتم لیگ برتر امشب مهدی رحمتی با علیرضا منصوریان و البته فرهاد مجیدی با جواد نکونام دیدار می کنند، 4 مربی استقلالی که رابطه خوبی با هم ندارند و به نوعی چشم دیدن هم را ندارند.به گزارش طرفداری، حضور پرتعداد مربی های استقلالی در لیگ برتر باعث شده تقریبا هر هفته شاهد دوئل 2 مربی استقلالی باشیم اما در هفته بیست و هفتم لیگ برتر شاهد دوئل 4 مربی ای هستیم که سابقه حضور در این باشگاه را دارند.در اولین بازی فولاد رده چهارمی به مصاف استقلال صدر جدولی می رود، دو تیمی که جواد نکونام و فرهاد مجیدی را روی نیمکت خود می بینند.مجیدی و نکونام در لیگ دوازدهم در استقلال هم بازی بودند اما دو فصل قبل که استقلال با نتیجه 2 بر یک از فولاد شکست خورد، مجیدی اتهام های عجیبی علیه نکونام مطرح کرد و البته صحبت های او از سوی نکونام بی پاسخ نماند.از طرف دیگر امشب مهدی رحمتی و علیرضا منصوریان در قالب سرمربی های 2 تیم آلومینیوم و نفت آبادان به مصاف هم می روند، دو نفری که هنوز کسی اتفاق های لیگ شانزدهم را بین آنها فراموش نکرده است، وقتی که رحمتی کاپیتان آبی ها بود و از سوی منصوریان که در آن زمان سرمربی تیم بود، مدتی از حضور در تمرینات منع شد. امشب 4 مربی استقلالی با هم دیدار می کنند که ارتباط خوبی با هم ندارند و این جدال آنها را جذاب تر می کند.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " دوئل جذاب 4 مربی استقلالی در هفته بیست و هفتم؛ آنها چشم دیدن هم را ندارند! از منبع طرفداری. "

اخبار گوناگون

× ×