روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: طرفداری
امتیاز: 5 5

خبر "فرهاد مجیدی یک مدافع جوان را به اهواز برد" از منبع طرفداری درتاریخ ۱۴۰۱/۰۲/۲۴ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

فرهاد مجیدی یک مدافع جوان را به اهواز برد

فرهاد مجیدی برای بازی با فولاد در هفته بیست و هفتم لیگ برتر نام محمد جواد به آفرین را در لیست استقلال قرار داده است.به گزارش طرفداری، استقلال در شرایطی امشب در هفته بیست و هفتم لیگ برتر به مصاف فولاد می رود که آبی ها در این بازی روزبه چشمی را به دلیل مصدومیت در اختیار نخواهد داشت.در این شریط به طور قطع امشب عارف غلامی، محمد دانشگر و رافائل سیلوا مثلث دفاعی استقلال را تشکیل می دهند اما آبی ها ذخیره سرشناسی برای جانشینی آنها ندارند.در این شرایط فرهاد مجیدی ناچار شده نام محمد جواد به آفرین را در لیست استقلال قرار بدهد تا این بازیکن جوان شانس داشته باشد برای آبی ها به میدان برود.بیشتر بخوانید:ترکیب احتمالی استقلال برابر فولاد

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " فرهاد مجیدی یک مدافع جوان را به اهواز برد از منبع طرفداری. "

اخبار گوناگون

× ×