روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: طرفداری
امتیاز: 5 5

خبر "جدال بهترین میزبان و دومین تیم برتر در خارج از خانه در سیرجان" از منبع طرفداری درتاریخ ۱۴۰۱/۰۲/۲۴ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

جدال بهترین میزبان و دومین تیم برتر در خارج از خانه در سیرجان

پرسپولیس و سپاهان نتایج خوبی به عنوان تیم های میزبان و میهمان کسب کرده اند.به گزارش طرفداری، تیم های پرسپولیس و سپاهان در شرایطی مقابل هم قرار می گیرند که پیروزی در این بازی برای هر یک از دو تیم بسیار مهم است. پرسپولیس آخرین امیدهایش را برای رسیدن به صدرجدول و کم کردن فاصله امتیازی اش با استقلال تعقیب می کند و سپاهان به دنبال جایگاه پرسپولیس و کسب عنوان نایب قهرمانی رقابت های این فصل است.از این رو هر دو تیم تشنه پیروزی و گلزنی اند آن هم در شرایطی که بهترین خطوط حمله لیگ را با به ثمر رساندن 37 گل زده در اختیار دارند. اما موضوع زمانی جالب می شود که هم پرسپولیس به عنوان تیم میزبان و هم سپاهان به عنوان تیم میهمان نتایج خوبی را کسب کرده اند.پرسپولیس با کسب 33 امتیاز از بازی های خانگی بی رحم ترین میزبان لیگ بیست و یکم است. سرخ پوشان در بازی هایی که میزبان بوده اند 21 گل زده اند و 7 گل خورده اند تا با این عملکرد عنوان بهترین میزبان لیگ 21 را تا به این جای کار از آن خود کنند. هرچند که در بازی امشب پرسپولیس تنها روی کاغذ میزبان مسابقه است و عملا بازی در شهر سیرجان برگزار خواهد شد.جالب اینجاست سپاهانی ها نیز به عنوان تیم میهمان عملکرد خوبی در لیگ جاری داشته اند. شاگردان محرم نویدکیا با کسب ۲۴ امتیاز از ۱۳ دیدار خارج از خانه دومین تیم برتر بازی های خارج از خانه اند. سپاهان با 24 امتیاز، 21 گل زده و 10 گل خورده، بعد از استقلال، دومین میهمان برتر لیگ بیست و یکم محسوب می شود.حالا باید دید برنده جدال بهترین تیم میزبان و دومین تیم برتر میهمان در سیرجان کدام تیم خواهد بود. پرسپولیس یا سپاهان؟

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " جدال بهترین میزبان و دومین تیم برتر در خارج از خانه در سیرجان از منبع طرفداری. "

اخبار گوناگون

× ×