روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: طرفداری
امتیاز: 5 5

خبر "بهتاش فریبا: آنهایی که دنبال کسر ۲ امتیاز از استقلال بودند، خودشان ۲ امتیاز به ما دادند" از منبع طرفداری درتاریخ ۱۴۰۱/۰۲/۲۴ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

بهتاش فریبا: آنهایی که دنبال کسر ۲ امتیاز از استقلال بودند، خودشان ۲ امتیاز به ما دادند

بهتاش فریبا می گوید بازی برابر تیم های جواد نکونامدشوار است.به گزارش طرفداری، بهتاش فریبا درباره پیروزی خفیف استقلال مقابل پدیده به میزان گفت:پیش بینی می کردم بازی سختی باشد زیرا شهر خودرو با امتیازهایی که در این هفته ها کسب کرده، امیدوار به ماندن است. حیف است چنین تیمی با این قد قواره و نوع بازی کردن به لیگ یک سقوط کند. از وقتی سیدعباسی آمده نوع فوتبال آنها تغییر کرده و ثمره آن این شد تا دقایق آخر استقلال نتوانست به آنها گل بزند. حتی در چند موقعیت روی دروازه استقلال خطرناک ظاهر شدند.وی افزود:به نظرم بازیکنان شهرخودرو، در هر صورت اسیر پلن بی کادرفنی استقلال شدند که آن هم ارسال از جناحین و پا فشاری برای نگه داشتن ژستد در داخل زمین بود. خیلی خوشحالم این تاکتیک کادرفنی استقلال نتیجه مثبتی در برداشت و روی خلاقیت رودی ژستد و تیزهوشی بالای حسین زاده و شم گلزنی رمضانی به گل برتری دست یافت. این سه امتیاز معادل با ۱۰ امتیاز است. اکنون فکر می کنم با این ۳ امتیاز، گام بلندی برای قهرمانی داشتیم و امیدوارم با ثبت یک رکورد تاریخی آن هم بدون شکست جام را روی دستان وریا ببینیم.پیشکسوت باشگاه استقلال درباره بازی سخت این تیم مقابل فولادخوزستان تصریح کرد:اصولاً بازی کردن با تیم های جواد نکونام دشوار است زیرا تیم های او بسیار خوب و دونده هستند. زیرا خیلی خوب وسط زمین را پرس می کنند و از این منظر می توانم بگویم یک جنگ تمام عیار در میانه میدان برای ۲ تیم شکل بگیرد. همچنین آنها از ضد حملات به خوبی استفاده می کنند و بازیکنان استقلال باید هوشیار باشند تا اسیر ضد حملات آنها نشوند. بازیکنان استقلال از نظر روحی و روانی خوب هستند. خیلی امیدوار هستیم تا با کسب ۳ امتیاز یک گام دیگر به هدف خود نزدیک شوند. بعد از آن می توان گفت ۹۹ درصد راه قهرمانی استقلال هموار شده است. استفاده آنها از ضربات ایستگاهی است و باید حواس مان را جمع کنیم که ضربه ایستگاهی ندهیم.فریبا با اشاره به حمایت همه جانبه هواداران از استقلال در کسب این برتری، گفت:خیلی خوشحالم از اینکه ۴۰ هزار تماشاگر در ورزشگاه حضور داشتند و یاد زمانی که خودم بازی می کردم افتادم که آنها ما را تشویق می کردند و تاثیر به سزایی در بالا بردن روحیه ما داشتند. با آن هوادارانی که ما بازی می کردیم پیش از ورود به زمین یک بر صفر از حریف جلو بودیم و تنها باید داخل زمین برای زدن گل های بیشتر تلاش می کردیم. فشار مضاعف هواداران استقلال به شهرخودرو منجر شد تا در ۲۰ دقیقه پایانی آنها مدام روی دروازه شهرخودرو حمله ایجاد کنند. تیمی که بخواهد برنده بازی شود باید حملاتش مستمر باشد و اگر مستمر حمله کند در نهایت حملات به گل منتهی می شود.وی در خصوص اینکه چه عواملی در موفقیت استقلال در فصل جاری تاثیرگذار بودند، اظهار داشت:به نظرم مدیریت خوب و پشتیبانی مدیران باشگاه از کادرفنی و یک دستگی و همدل بودن بین بازیکنان و کادرفنی و دوست داشتن بازیکنان نسبت به کادرفنی دست به دست هم داد تا استقلال انگیزه خوبی داشته باشد که خیلی خوب راه موفقیت را سپری کند و در جایی که لیاقت دارد حضور داشته باشد.پیشکسوت باشگاه استقلال در واکنش به اینکه پرسپولیس به دنبال کسر ۲ امتیاز از بود، خاطرنشان کرد:آنهایی که دنبال کسر ۲ امتیاز از ما بودند اکنون خودشان به ما ۲ امتیاز دادند و راه را برای رسیدن به قهرمانی برای ما هموار کرده اند.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " بهتاش فریبا: آنهایی که دنبال کسر ۲ امتیاز از استقلال بودند، خودشان ۲ امتیاز به ما دادند از منبع طرفداری. "

اخبار گوناگون

× ×