روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: طرفداری
امتیاز: 5 5

خبر "جنگ جواد نکونام - فرهاد مجیدی با یک انگیزه شخصی مهم" از منبع طرفداری درتاریخ ۱۴۰۱/۰۲/۲۴ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

جنگ جواد نکونام - فرهاد مجیدی با یک انگیزه شخصی مهم

جواد نکونام و فرهاد مجیدی امشب به جز منافع تیم شان رقابت شخصی هم خواهند داشت.به گزارش طرفداری، استقلال و فولاد در شرایطی امشب در هفته بیست و هفتم لیگ برتر به مصاف هم می روند که آبی ها در صورت کسب پیروزی می توانند قهرمانی خود را تا حد زیادی قطعی کنند و قرمزهای اهوازی هم می خواهند در رقابت با گل گهر و مس رفسنجان عنوان چهارمی لیگ را از آن خود کنند.اما به جز این امشب جواد نکونام و فرهاد مجیدی هم رقابت جذابی با هم خواهند داشت چراکه این 2 مربی تا کنون 2 بار در لیگ برتر به مصاف هم رفته اند که سهم هرکدام یک پیروزی بوده است، این دو یک بار هم در فینال جام حذفی سال گذشته با هم بازی کرده اند که نکونام در ضربات پنالتی موفق شد مجیدی را شکست بدهد اما پیروزی در ضربات پنالتی جزو آمار پیروزی محسوب نمی شود.با این شرایط امشب چه مجیدی و چه نکونام موفق به پیروزی شوند، در آمار پیروزی از دیگری جلو می افتد و این موضوع هم برای مجیدی و هم نکونام حائز اهمیت خواهد بود.بیشتر بخوانید:دوئل جذاب 4 مربی استقلالی در هفته بیست و هفتم؛ آنها چشم دیدن هم را ندارند!

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " جنگ جواد نکونام - فرهاد مجیدی با یک انگیزه شخصی مهم از منبع طرفداری. "

اخبار گوناگون

× ×