روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: طرفداری
امتیاز: 5 5

خبر "علی سامره: استقلالی ها خیلی نباید روی اعداد و ارقام مانور بدهند" از منبع طرفداری درتاریخ ۱۴۰۱/۰۲/۲۴ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

علی سامره: استقلالی ها خیلی نباید روی اعداد و ارقام مانور بدهند

علی سامره می گوید ممکن است هر رکوردی در فوتبال شکسته شود.به گزارش طرفداری، علی سامره درباره پیروزی تیم استقلال مقابل پدیده به میزان گفت:با وجود اینکه بازی زیبایی از استقلال شاهد نبودیم اما خدا را شکر ۳ امتیاز کسب شد و این پیروزی کمک بزرگی بود تا اختلاف امتیازی با تیم دوم حفظ شده و بازیکنان اعتماد به نفس بالایی داشته باشند. استقلال در این فصل شکل و شخصیت قهرمانی به خود گرفته و حتی در روزی که بد هم بازی می کند با صرف فعل خواستن و اراده برای بردن و قهرمانی می تواند حریفان خود را شکست دهد و یا دست کم کار را با تساوی به پایان برساند.وی افزود:اواخر بازی های لیگ برتر است و حفظ نتیجه و امتیازات تا رسیدن به قهرمانی کار بسیار سختی است و استرس زیادی روی بازیکنان و کادر فنی وجود دارد.پیشکسوت استقلال درباره اختلاف ۶ امتیازی با پرسپولیس عنوان کرد:زمانی که دو تیم صدر جدول به یکدیگر نزدیک باشند و مثلاً اختلاف یک امتیازی داشته باشند شرایط به نحو دیگری خواهد بود و شاید استرس کمتری در تیم حاکم باشد، اما در شرایط فعلی با یک باخت یا تساوی و استرس نزدیک شدن حریفان، باعث فشار روحی روانی و تاثیر بر کار و تصمیم گیری بازیکنان، کادر فنی و مدیریت خواهد شد.سامره در رابطه با حواشی که در هفته های اخیر پیرامون باشگاه استقلال بوده و لزوم حفظ تمرکز تصریح کرد:استقلالی ها نباید اجازه ورود حواشی را به فضای تیم بدهند و صرفاً روی کار خود تمرکز نمایند. بازیکنان و کادر فنی باید باهوش باشند و با تلاش زیاد قهرمانی خود را مسجل کرده و پس از قهرمانی هر حرف نزده ای که هست بیان کنند.مهاجم سال های گذشته آبی پوشان پایتخت، درخصوص رکورد شکست ناپذیری تیمش در لیگ برتر و دریافت ۹ گل گفت:رکوردها همواره قابل شکستن هستند و خیلی نباید روی این اعداد و ارقام مانور داده و تمرکز کنیم. مهمترین نکته رسیدن استقلال به قهرمانی لیگ برتر است و تعداد گل زده و خورده بعدها فراموش خواهند شد.علی سامره در رابطه با دیدار حساس استقلال و فولاد خاطرنشان کرد:تیم پدیده در انتهای جدول قرار داشت، اما شرایط را برای استقلال سخت کرد و اینجاست که می بینیم در لیگ برتر و خصوصاً هفته های پایانی بازی ساده نداریم. تیمی که بخواهد به قهرمانی برسد باید با تمام وجود در ۹۰ دقیقه تلاش، تمرکز و دوندگی بالا داشته باشد و برایش فرقی نکند حریفش فولاد و سپاهان هستند یا پدیده و سایر تیم ها.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " علی سامره: استقلالی ها خیلی نباید روی اعداد و ارقام مانور بدهند از منبع طرفداری. "

اخبار گوناگون

× ×