روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: طرفداری
امتیاز: 5 5

خبر "تسویه بدهی کارگزار استقلال به سازمان لیگ در پایان فصل" از منبع طرفداری درتاریخ ۱۴۰۱/۰۲/۲۴ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

تسویه بدهی کارگزار استقلال به سازمان لیگ در پایان فصل

قرار است کارگزار استقلال در پایان فصل بدهی خود به سازمان لیگ برای تبلیغات محیطی را تسویه کند.به گزارش طرفداری، استقلال از بازی با نساجی در هفته پنجم لیگ برتر تبلیغات محیطی خود را در اختیار گرفت با این شرایط که بابت هر بازی خانگی 3 میلیارد تومان به سازمان لیگ پرداخت کنند.با این حال کارگزار استقلال تا این لحظه فقط 3 میلیارد به سازمان لیگ پرداخت کرده است و در این بین شنیدیم مدیران این سازمان قصد انجام اقدام حقوقی دارند.کارگزار استقلال قصد دارد در پایان لیگ بیست و یکم بدهی خود به سازمان لیگ را تسویه کند تا به این شکل از اقدام حقوقی این سازمان جلوگیری کند.بیشتر بخوانید:مسئول حقوقی سازمان لیگ: با استقلال مشکل نداریم بلکه با کارگزار آنها طرف هستیمخبر خوش برای بازیکنان استقلال!

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " تسویه بدهی کارگزار استقلال به سازمان لیگ در پایان فصل از منبع طرفداری. "

اخبار گوناگون

× ×