روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: طرفداری
امتیاز: 5 5

خبر "پاداش ویژه مدیران استقلال برای پیروزی برابر فولاد" از منبع طرفداری درتاریخ ۱۴۰۱/۰۲/۲۴ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

پاداش ویژه مدیران استقلال برای پیروزی برابر فولاد

مدیران استقلال پاداش ویژه ای برای پیروزی برابر فولاد در هفته بیست و هفتم لیگ برتر تعیین کرده اند.به گزارش طرفداری، استقلال در شرایطی امشب در هفته بیست و هفتم لیگ برتر به مصاف فولاد می رود که اگر آبی ها بتوانند در این بازی پیروز شوند قهرمانی خود را تا حد زیادی قطعی می کنند.در این بین مدیران استقلال برای افزایش انگیزه بازیکنان استقلال پاداش ویژه ای برای پیروزی در این بازی تعیین کرده اند.گفتنی است مدیران استقلال برای بازی با سپاهان 40 میلیون پاداش برای هرکدام از بازیکنان استقلال تعیین کرده بودند اما آبی ها در کسب پیروزی ناکام بودند.بیشتر بخوانید:پاداش قهرمانی احتمالی استقلال در انتظار تصویب هیات مدیره

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " پاداش ویژه مدیران استقلال برای پیروزی برابر فولاد از منبع طرفداری. "

اخبار گوناگون

× ×