روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: طرفداری
امتیاز: 5 5

خبر "تعداد تیم های لیگ امارات کم نمی شود" از منبع طرفداری درتاریخ ۱۴۰۱/۰۳/۲۵ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

تعداد تیم های لیگ امارات کم نمی شود

سرمربی ایرانی و جدید اتحاد کلباء خبر خوبی را از لیگ امارات دریافت کرد.به گزارش طرفداری، نشریه «الاتحاد» امارات دو روز پیش در گزارشی اختصاصی مدعی شده بود که قرار است از فصل 2023 لیگ امارات به جای 14 تیم با 12 تیم برگزار شود یعنی در فصل آینده 4 تیم به دسته پایین تر سقوط خواهند کرد.فرهاد مجیدی سرمربی فصل گذشته استقلال به تازگی به تیم اتحاد کلباء قرارداد امضا کرده است. در صورت اجرایی شدن این تغییر در لیگ امارات سرمربی ایرانی در فصل آینده کار سختی برای حفظ تیم جدیدش در لیگ امارات داشت چون 4 تیم به دسته پایین تر سقوط می کردند.اما شبکه «ابوظبی اسپورت» امروز در مصاحبه با منبع آگاه از سازمان لیگ امارات این تغییر را نادرست دانست و این مسئول سازمان لیگ امارات کاهش تعداد تیم ها از 14 به 12 را تکذیب کرد.با تکذیب خبر کاهش تعداد تیم های لیگ امارات در فصل آینده خطر از بیخ گوش فرهاد مجیدی و تیمش اتحاد کلباء رده دهمی گذشت چون در فصل آینده کار راحتی برای ماندن در لیگ دارند.قرارداد مجیدی با اتحاد کلباء یک ساله و قابل تمدید برای سال دوم است.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " تعداد تیم های لیگ امارات کم نمی شود از منبع طرفداری. "

اخبار گوناگون

× ×