روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: طرفداری
امتیاز: 5 5

خبر "پرسپولیس برای سعید صادقی سقف مالی در نظر گرفت" از منبع طرفداری درتاریخ ۱۴۰۱/۰۳/۳۱ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

پرسپولیس برای سعید صادقی سقف مالی در نظر گرفت

رضا درویش برای جذب بازیکن مورد نظر یحیی گل محمدی تمام تلاش خود را به کار گرفته است.به گزارش طرفداری، سعید صادقی همچنان تکلیف خود را مشخص نکرده و همین موضع باعث شده قضیه انتقال او به یکی از تیم های سرخابی بیش از حد طولانی و حوصله سر بر شود، آن هم در حالی که هر دو باشگاه پرسپولیس و استقلال پیشنهادهای خوبی به او داده اند.باشگاه پرسپولیس حتی حاضر شده سقف قرارداد 12 میلیاردی خود را به این بازیکن اختصاص دهد و البته هنوز از سوی صادقی جواب نهایی را نگرفته است. به هر روی باشگاه پرسپولیس بیش از این قصد ندارد برای صادقی خرج کند چرا که معتقد است بالانس مالی تیم به هم خواهد ریخت.حالا باید دید درنهایت صادقی راهی پرسپولیس می شود یا همچنان قصد دارد به کار خود برای مذاکره با تیم ها ادامه دهد.بیشتر بخوانید:دور دور شاه ماهی نقل و انتقالات در جاده استقلال و پرسپولیس!

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " پرسپولیس برای سعید صادقی سقف مالی در نظر گرفت از منبع طرفداری. "

اخبار گوناگون

× ×