روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: طرفداری
امتیاز: 5 5

خبر "صمد مرفاوی: دعوت 13 بازیکن استقلال به تیم ملی جوانان، شایعه است" از منبع طرفداری درتاریخ ۱۴۰۱/۰۳/۳۱ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

صمد مرفاوی: دعوت 13 بازیکن استقلال به تیم ملی جوانان، شایعه است

صمد مرفاوی سرمربی تیم ملی فوتبال جوانان کشورمان توضیحاتی را در خصوص انتخاب نفرات و زمان شروع تمرینات ارائه کرد.به گزارش طرفداری، صمد مرفاوی پس از جلسه کمیته فنی فدراسیون فوتبال گفت:در این جلسه برنامه هایمان را برای تاریخ شروع تمرینات ارائه کردیم. پیشنهادات خودمان را دادیم تا فدراسیون بتواند روزهایی که نیاز به اردو داریم را هماهنگ کند.او افزود:روز یکم تا چهارم تست استعداد یابی را انجام می دهیم. سپس همراه با نفراتی که در استعداد یابی نبودند و ما از لیگ های مختلف شناسایی کردیم، شروع تمرینات با 50 نفر در قالب دو گروه 25 نفره از هفتم خواهد بود و تا چهاردهم ادامه دارد. نفرات را جمع می کنیم تا ان شاالله تمرینات اصلی را از هفدهم به بعد برگزار کنیم. سرمربی تیم ملی جوانان در خصوص انتخاب دستیارانش گفت:فرشاد ماجدی، حیدر شریفی، امین راستی، مهدی حیدری (مربی دروازه بان ها) و مسعود مومنی (مربیبدنساز) خواهند بود. این افراد مورد تایید من هستند و ان ها را معرفی کردم. هنوز قرارداد امضا نشده است. کمیته فنی از نظر فنی، اخلاقی و موارد مدنظر خودشان، تایید و انتخاب کرد.او در مورد شایعه دعوت 13 بازیکن از استقلال به لیست تیم ملی، عنوان کرد:این شایعه است. هیچ بازیکنی را دعوت نکرده ام. اصلا کارمان را شروع نکرده ایم که بازیکنی را دعوت کنیم. افرادی هم که به عنوان استعداد یابی می آیند را کمیته جوانان دعوت کرده است. در استان های مختلف تیم های استعداد یابی هستند که 8هزار بازیکن را دیده اند و الان به 200 نفر رسیده اند. اسامی آن ها را به ما داده اند که ببینیم.مرفاوی در مورد انتظارش از کمیته فنی فدراسیون فوتبال برای بازی های تدارکاتی، گفت:کمیته فنی مسئول بازی تدارکاتی نیست. با ما همکاری می کند. موارد لازم را با هم بررسی می کنیم و تصمیم فنی نهایی را می گیریم.کمیته فنی هیچ وقت کاری را انجام نداده که خدای ناکرده گردن آن بیندازیم. بازی تدارکاتی فعلا با تیم های داخلی خواهد بود. بازی خارجی فقط تورنمنت کافا را در مرداد داریم که به چشم بازی تدارکاتی می بینیم. در کنارش سعی می کنیم بهترین نتایج را بگیریم و قهرمان شویم.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " صمد مرفاوی: دعوت 13 بازیکن استقلال به تیم ملی جوانان، شایعه است از منبع طرفداری. "

اخبار گوناگون

× ×