روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: طرفداری
امتیاز: 5 5

خبر "جذب 2 بازیکن خارجی با نظر ریکاردو ساپینتو" از منبع طرفداری درتاریخ ۱۴۰۱/۰۳/۳۱ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

جذب 2 بازیکن خارجی با نظر ریکاردو ساپینتو

قرار است با نهایی شدن قرارداد ریکاردو ساپینتو با استقلال، 2 بازیکن خارجی با این تیم قرارداد امضا کنند.به گزارش طرفداری، در روزهایی که استقلال به دنبال جذب سرمربی جدید این باشگاه بود، آبی ها با رودی ژستد قطع همکاری کردند و گفته می شود سیلوا هم با یک باشگاه اماراتی قرارداد امضا کرده است ضمن اینکه هنوز مشخص نیست آیا کوین یامگا در این تیم می ماند یا نه.در این بین شنیدیم قرار است بعد از عقد نهایی قرارداد ساپینتو با استقلال، این باشگاه دو بازیکن خارجی با کیفیت با نظر سرمربی پرتغالی این تیم جذب کند.شنیده می شود ساپینتو به مدیران استقلال اعلام کرده است که با توجه به ارتباطاتی که دارد می تواند در جذب بازیکن خارجی به باشگاه کمک کند.بیشتر بخوانید:ساپینتوی ناکام در پرتغال در راه ایران / گزارش رسانه برزیلیساعت ورود ریکاردو ساپینتو به ایران مشخص شداستقلال در رسانه ها با پتکوویچ قرارداد بست، در مذاکره با ساپینتو!

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " جذب 2 بازیکن خارجی با نظر ریکاردو ساپینتو از منبع طرفداری. "

اخبار گوناگون

× ×