روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: طرفداری
امتیاز: 5 5

خبر "حمله تراکتور به کاپیتان های استقلال؛ پیشنهاد به روزبه چشمی بعد از وریا غفوری!" از منبع طرفداری درتاریخ ۱۴۰۱/۰۳/۳۱ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

حمله تراکتور به کاپیتان های استقلال؛ پیشنهاد به روزبه چشمی بعد از وریا غفوری!

بعد از وریا غفوری، مدیران باشگاه تراکتور به طور رسمی خواهان به خدمت گرفتن روزبه چشمی شده اند.به گزارش طرفداری، بعد از عقد قرارداد قربان بردیف به عنوان سرمربی فصل آینده تراکتور، حالا مدیران این باشگاه قصد دارند تیمی قدرتمند را روانه رقابت های لیگ بیست و دوم کنند.روز گذشته بود که مسئولان تراکتور با برقراری تماس با وریا غفوری خواهان به خدمت گرفتن او شدند و حالا هم نوبت به روزبه چشمی رسیده است که پیشنهاد این باشگاه را دریافت کند.در این بین هم وریا غفوری و هم چشمی قراردادی با استقلال ندارند و به همین دلیل مدیران تراکتور به دنبال به خدمت گرفتن این بازیکنان هستند اما اولویت هر دو بازیکن ادامه فعالیت با تیم استقلال است.بیشتر بخوانید:تراکتور جدیدترین مشتری وریا غفوری؛ کاپیتان جدا می شود؟خط قرمز پنهان روی نام وریا!

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " حمله تراکتور به کاپیتان های استقلال؛ پیشنهاد به روزبه چشمی بعد از وریا غفوری! از منبع طرفداری. "

اخبار گوناگون

× ×