روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: طرفداری
امتیاز: 5 5

خبر "خلاف شایعات منتشر شده؛ استقلال تمایلی به جذب اشکان دژاگه ندارد" از منبع طرفداری درتاریخ ۱۴۰۱/۰۳/۳۱ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

خلاف شایعات منتشر شده؛ استقلال تمایلی به جذب اشکان دژاگه ندارد

نام اشکان دژاگه تا این لحظه در لیست خرید تیم استقلال قرار ندارد و اخباری که در این رابطه وجود دارد صحت ندارد.به گزارش طرفداری، صبح امروز یکی روزنامه های ورزشی مدعی شد که مصطفی آجورلو مدیرعامل باشگاه استقلال در امارات با اشکان دژاگه برای پیوستن به این تیم مذاکره کرده است.با این حال پیگیری خبرنگار طرفداری نشان می دهد تا این لحظه در لیست استقلال قرار نگرفته است و آبی ها فعلا او را نمی خواهند.البته استقلال باید یک هافبک بازیساز جذب کند و اگر بازیکنی با آبی ها به توافق نرسد، ممکن است این باشگاه به جذب دژاگه هم فکر کند ولی فعلا نام او در لیست آبی ها قرار ندارد.بیشتر بخوانید:پیراهن شماره 21 وریا بر تن اشکان؛ مذاکره استقلال با دژاگه در دبی!نگاهی به بهترین های تاریخ تراکتور؛ با اصالت و پرشور

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " خلاف شایعات منتشر شده؛ استقلال تمایلی به جذب اشکان دژاگه ندارد از منبع طرفداری. "

اخبار گوناگون

× ×