روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: طرفداری
امتیاز: 5 5

خبر "سرمربی آبی ها به ایران نیامد؛ استقلالی ها در انتظار پرواز بعدی" از منبع طرفداری درتاریخ ۱۴۰۱/۰۳/۳۱ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

سرمربی آبی ها به ایران نیامد؛ استقلالی ها در انتظار پرواز بعدی

مربی مدنظر تیم استقلال با پرواز 17:15 به تهران نمی آید.به گزارش طرفداری، قرار بود با پرواز ساعت 17:15، ریکاردو ساپینتو وارد تهران شود اما حالا مشخص شده این مربی با تاخیر راهی ایران می شود و انتظار می رود ساپینتو حوالی ساعت 23:00 وارد ایران شود تا قراردادش را با استقلال امضا کند. البته در خصوص دلیل کنسلی پرواز اول ساپینتو اطلاعات دقیقی در دسترس نیست. برخی منابع خبری ادعا می کنند ویزای این سرمربی به مشکل خورده است و به همین دلیل آجورلو در حال پیگیری و حل مشکل است. از سوی دیگر برخی ادعا کرده اند این سرمربی نتوانسته نتیجه تست کرونای خود را به پرواز اول برساند و به همین دلیل باید با پرواز بعدی راهی ایران شود.خبرنگاران رسانه های ورزشی از ساعت 17:00 امروز در فرودگاه امام منتظر ورود ساپینتو بودند ولی فعلا خبری از این مربی خارجی نیست. پروازی که از دبی به تهران آمد و قرار بود ساپینتو با آن به ایران بیاید، در فرودگاه به زمین نشست و خبری از مربی پرتغالی نبود. خبرنگاران همچنان منتظر ورود گزینه هدایت استقلال هستند.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " سرمربی آبی ها به ایران نیامد؛ استقلالی ها در انتظار پرواز بعدی از منبع طرفداری. "

اخبار گوناگون

× ×