روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: طرفداری
امتیاز: 5 5

خبر "وریا غفوری: عکس خداحافظی استقلال را هم از من بگیرید!" از منبع طرفداری درتاریخ ۱۴۰۱/۰۳/۳۱ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

وریا غفوری: عکس خداحافظی استقلال را هم از من بگیرید!

وریا غفوری روز به روز به درهای خروج استقلال نزدیک تر می شود.به گزارش طرفداری، در حالی که این روزها استقلالی ها به دنبال تقویت خود در پست های مختلف برای فصل جدید هستند، به نظر خبری از تمدید قرارداد کاپیتان این تیم نیست. وریا غفوری که سالهاست عضو استقلال است، هنوز پیشنهادی برای تمدید قرارداد با این تیم دریافت نکرده. امروز نیز وریا غفوری در حاشیه مسابقه تنیس فوتبال که به دعوت آندرانیک تیموریان برگزار شده بود، در واکنش به هوادارانی که قصد داشتند با او عکس یادگاری بگیرند گفت:عکس خداحافظی استقلال را هم از من بگیرید.همچنین وریا در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه آینده اش در کدام باشگاه رقم می خورد پاسخ داد:نمی دانم. در هر حال باید منتظر ماند و دید چه اتفاقی برای وریا غفوری می افتد، به ویژه الان که سرمربی جدید آبی ها نیز معرفی شده است.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " وریا غفوری: عکس خداحافظی استقلال را هم از من بگیرید! از منبع طرفداری. "

اخبار گوناگون

× ×