روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: طرفداری
امتیاز: 5 5

خبر "استقلال 1401 مثل استقلال سال های 1385 و 1392؛ عملکرد ضعیف بعد از قهرمانی" از منبع طرفداری درتاریخ ۱۴۰۱/۰۳/۳۱ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

استقلال 1401 مثل استقلال سال های 1385 و 1392؛ عملکرد ضعیف بعد از قهرمانی

در تاریخ فوتبال باشگاهی در ایران، بارها اتفاق افتاده است که تیمی بعد از کسب موفقیت و ثبت عنوان قهرمانی در سال بعد برای تکرار عنوان قهرمانی زیاد تجهیز نشده است.به گزارش طرفداری، از جمله این تیم ها می توان به پرسپولیس سال گذشته اشاره کرد که بدترین نوع یارگیری برای لیگ را داشت و به جای مردانی مثل احمد نوراللهی و محمدحسین کنعانی زادگان از دست رفته تنها نفراتی مثل رضا اسدی و علی نعمتی را جذب کرد.استقلال امسال هنوز نتوانسته است خودش را برای حضور موفق در مسابقات فوتبال لیگ برتر بعد از کسب عنوان قهرمانی تجهیز کند.استقلال از این بابت شباهت زیادی به استقلال سالهای 85 و 92 یافته است که بعد از کسب 2 عنوان قهرمانی، خود را برای مسابقات فوتبال لیگ کشور تجهیز نکرده و در مسابقات لیگ نتوانست عنوان قهرمانی را تکرار کند.البته استقلال هیچ وقت نتوانسته قهرمانی را در لیگ تکرار کند اما 2 تیم مورد اشاره چنان توانمند بودند که حتی در صورت حفظ تیم سال قهرمانی می توانستند به راحتی عنوان قهرمانی خود را در مسابقات فوتبال لیگ برتر تکرار کنند که این اتفاق رخ نداد.استقلال تا اینجای کار در بازار نقل و انتقالات لیگ تازه نتوانسته است به جز سجاد شهباززاده، بازیکن دیگری را جذب کند.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " استقلال 1401 مثل استقلال سال های 1385 و 1392؛ عملکرد ضعیف بعد از قهرمانی از منبع طرفداری. "

اخبار گوناگون

× ×