روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: طرفداری
امتیاز: 5 5

خبر "شاهکار باشگاه استقلال؛ بوقچی در سی آی پی، خبرنگار پشت درهای بسته" از منبع طرفداری درتاریخ ۱۴۰۱/۰۳/۳۱ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

شاهکار باشگاه استقلال؛ بوقچی در سی آی پی، خبرنگار پشت درهای بسته

در شبی که خبرنگاران ورزشی برای تهیه گزارش از ورود سرمربی پرتغالی به فرودگاه امام رفته بودند، به دستور باشگاه استقلال از ورود خبرنگاران به سی آی پی فرودگاه جلوگیری شد.به گزارش طرفداری، ریکاردو ساپینتو سرمربی جدید استقلال در آخرین دقایق شب گذشته وارد تهران شد. خبرنگاران ورزشی تقریباً از ساعت ۱۷ دیروز در فرودگاه امام منتظر ورود این مربی بودند. باشگاه استقلال ابتدا خبر داد سرمربی پرتغالی اش عصر به تهران می آید اما در ادامه این خبر اصلاح شد و اعلام کردند ساپینتو ساعت ۲۳ وارد تهران می شود. خبرنگاران ورزشی بیش از ۷ ساعت در فرودگاه منتظر ماندند اما در کمال تعجب باشگاه استقلال از ورود آنها به سی آی پی بابت تهیه گزارش جلوگیری کرد. حتی خبرنگاران ورزشی حاضر شدند هزینه نسبتاً سنگین ورود به سی آی پی را بپردازند اما مسئولان سی آی پی به آنها اطلاع دادند به درخواست باشگاه استقلال ورود آنها ممنوع است و برای ورود به سی آی پی باید از باشگاه استقلال مجوز بگیرند! این سخت گیری ها در حالی انجام شد که یکی از بوقچی های استقلال به راحتی در سی آی پی حضور داشت. متاسفانه این برای چندمین بار است که برخی مدیران میانی باشگاه استقلال دور از چشم مصطفی آجورلو اینگونه به خبرنگاران بی احترامی می کنند. حضور یک بوقچی در تیم استقبال از سرمربی خارجی استقلال و پشت در نگه داشتن خبرنگاران ورزشی شاهکار تازه این مدیران میانی باشگاه بود.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " شاهکار باشگاه استقلال؛ بوقچی در سی آی پی، خبرنگار پشت درهای بسته از منبع طرفداری. "

اخبار گوناگون

× ×