روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: طرفداری
امتیاز: 5 5

خبر "آشنایی با همراه ریکاردو ساپینتو | چه کسی با سرمربی استقلال به تهران آمد؟" از منبع طرفداری درتاریخ ۱۴۰۱/۰۳/۳۱ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

آشنایی با همراه ریکاردو ساپینتو | چه کسی با سرمربی استقلال به تهران آمد؟

ریکاردو ساپینتو سرمربی پرتغالی استقلال ساعاتی پیش همراه هوگو کاژودا وارد تهران شد.به گزارش طرفداری ساعاتی پیش ریکاردو پینتو سرمربی پرتغالی استقلال برای ثبت قرارداد رسمی به تهران آمد. سرمربی جدید استقلال را در این سفر هوگو کاژودا همراهی می کرد.هوگو کاژودا، ایجنت مقیم امارات مدیر برنامه ساپینتو است و گفته می شود با او توافق شده بازیکنان خارجی جدید استقلال از کانال او به ایران بیایند.سرمربی پرتغالی استقلال ساعاتی قبل از سفر به تهران و بلافاصله پس از آنکه قرارداد رسمی اش را با استقلال امضا کرد و باشگاه استقلال از طریق رسانه رسمی خود از عقد قرارداد با او خبر داد، در صفحه شخصی اش عکسی منتشر کرد که در آن تصویر کنار سعید آجورلو، برادرزاده مدیرعامل استقلال، شهراد ناظمی ایجنت مورد اعتماد مدیرعامل باشگاه و هوگو کاژودا نشسته بود.ریکاردو ساپینتو که بعد از سقوط آخرین تیم تحت هدایت اش به دسته پایین تر در لیگ پرتغال خواهان چندانی در فوتبال اروپا نداشت، پیشنهاد باشگاه استقلال را پذیرفت و پس از توافق کامل با سعید آجرلو و شهراد ناظمی همراه مدیر برنامه خود از امارات به ایران آمد.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " آشنایی با همراه ریکاردو ساپینتو | چه کسی با سرمربی استقلال به تهران آمد؟ از منبع طرفداری. "

اخبار گوناگون

× ×