روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: طرفداری
امتیاز: 5 5

خبر "چهاردمین باشگاه ساپینتو در 10 سال گذشته / گزارش رسانه آلمانی" از منبع طرفداری درتاریخ ۱۴۰۱/۰۴/۰۱ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

چهاردمین باشگاه ساپینتو در 10 سال گذشته / گزارش رسانه آلمانی

رسانه آلمانی در خصوص انتخاب سرمربی جدید استقلال گزارشی منتشر کرد.به گزارش طرفداری، باشگاه استقلال روز گذشته از انتخاب ریکاردو ساپینتو سرمربی پرتغالی به عنوان جانشین فرهاد مجیدی روی نیمکت مربیگری خبر داد.در همین رابطه سایت «nerdswire» آلمان واکنش جالبی به انتخاب این مربی پرتغالی از سوی باشگاه استقلال داشت و به رکورد حضور این مربی در تیم های مختلف در 10 سال گذشته پرداخت.این رسانه آلمانی زبان نوشت: ریکاردو ساپینتو سرمربی جدید استقلال ایران شد. این چهاردهمین باشگاه او در 10 سال مربیگری اش به شمار می آید. ساپینتو در کشورهای مختلفی مربیگری کرده و در این مدت 10 سال ثبات نداشته و در 14 تیم مربیگری کرده است.ساپینتو 49 ساله شب گذشته وارد تهران شد تا مربیگری خود را در استقلال آغاز کند. این مربی پرتغالی سابقه قهرمانی با استاندارد لیژ در جام حذفی بلژیک را در کارنامه اش دارد.آخرین تیمی که ساپینتو روی نیمکت آن نشسته موریرنزه پرتغال است که در فصل گذشته هدایتش را برعهده داشت ولی در نهایت این تیم به دسته پایین تر سقوط کرد.ترجمه از فارس

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " چهاردمین باشگاه ساپینتو در 10 سال گذشته / گزارش رسانه آلمانی از منبع طرفداری. "

اخبار گوناگون

× ×