روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: طرفداری
امتیاز: 5 5

خبر "مجتبی جباری گزینه اول دستیاری ساپینتو در استقلال / ادعای یک روزنامه" از منبع طرفداری درتاریخ ۱۴۰۱/۰۴/۰۱ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

مجتبی جباری گزینه اول دستیاری ساپینتو در استقلال / ادعای یک روزنامه

مجتبی جباری دستیار ایرانی ساپینتو در استقلال خواهد شد.به گزارش طرفداری، ریکاردو ساپینتو سرمربی استقلال شب گذشته وارد ایران شد تا رسما برای فصل آینده کارش را آغاز کند.گفته می شود این سرمربی پرتغالی، مجتبی جباری یکی از ستاره های سابق استقلال را به عنوان دستیار در این تیم انتخاب می کند.روزنامه ایران ورزشی در این باره نوشت: آن روزها که الکساندر نوری با استقلال در حال مذاکره بود، نام مجتبی جباری هم به عنوان یکی از گزینه های دستیاری مربی ایرانی - آلمانی مطرح بود. با منتفی شدن حضور نوری در استقلال موضوع حضور دستیاران ایرانی هم مسکوت ماند تا اینکه دوباره نام ساپینتو به عنوان سرمربی جدید استقلال در فصل بیست و دوم مطرح شد.بعد از طرح نام این مربی پرتغالی بازهم نام های متعددی برای حضور روی نیمکت استقلال به گوش می خورد که در این میان شانس مجتبی جباری برای رسیدن به نیمکت استقلال بیش از سایر گزینه ها است. البته جباری هنوز به طور رسمی با باشگاه استقلال و شخص آجورلو وارد مذاکره نشده است اما به نظر می رسد شانس او برای رسیدن به این جایگاه بیش از سایر گزینه ها باشد. گفته می شود آجورلو بنا دارد بعد از جدایی مجیدی برخی چهره های استقلال که قابلیت تبدیل شدن به سرمربی ایده آلی در آینده را دارند، به نیمکت استقلال نزدیک کند که در این میان اقبال جباری بیش از سایر گزینه ها است.از تیموریان و بختیاری زاده نیز به عنوان دیگر گزینه ها یاد می شود اما اگر ملاک آجورلو جوانگرایی باشد بدون شک او باید روی گزینه اول و دوم فکر کند، چون بختیاری زاده از فاکتور جوانی و قابلیت سرمربی شدن در استقلال بی بهره است. البته برخی رسانه ها نیز رضا عنایتی را هم گزینه دستیاری معرفی کرده اند اما بعید است عنایتی بعد از یک فصل سرمربیگری در لیگ برتر، به عنوان دستیار در استقلال فعالیت کند.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " مجتبی جباری گزینه اول دستیاری ساپینتو در استقلال / ادعای یک روزنامه از منبع طرفداری. "

اخبار گوناگون

× ×