روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: طرفداری
امتیاز: 5 5

خبر "دو بازیکن مانع انتقال سرمربی استقلال به رئال مادرید" از منبع طرفداری درتاریخ ۱۴۰۱/۰۴/۰۱ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

دو بازیکن مانع انتقال سرمربی استقلال به رئال مادرید

ریکاردو ساپینتو زمانی فرصت این را داشت که به رئال مادرید بپیوندد اما این انتقال نهایی نشد.به گزارش طرفداری، ریکاردو ساپینتو، سرمربی جدید تیم استقلال در دوران بازی خود در تیم اسپورتینگ پرتغال حضور داشت. او در سال ۱۹۹۷ به سوسیه داد پیوست و مدتی در آن تیم بازی کرد.ساپینتو در آن دوران مورد توجه رئال مادرید به سرمربیگری دل بوسکه قرار گفت و قرار بود با دو بازیکن تیم مادریدی به نام های رودریگو فابری و اویننتویچ معاوضه شود. این مساله مورد توجه رسانه های آن دوران هم قرار گرفت اما در لحظه آخر آن دو بازیکن معامله را بر هم زدند تا ساپینتو به رئال مادرید نپیوندد.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " دو بازیکن مانع انتقال سرمربی استقلال به رئال مادرید از منبع طرفداری. "

اخبار گوناگون

× ×