روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: طرفداری
امتیاز: 5 5

خبر "استقلال، امین قاسمی نژاد را نمی خواهد" از منبع طرفداری درتاریخ ۱۴۰۱/۰۴/۰۱ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

استقلال، امین قاسمی نژاد را نمی خواهد

استقلال پیشنهادهایی که برای امین قاسمی نژاد آمده را بررسی می کند.به گزارش طرفداری، امین قاسمی نژاد بازیکنی است که بعد از نیم فصل نیمکت نشینی در استقلال در نیم فصل دوم لیگ بیست و یکم با قرارداد قرضی راهی گل گهر شد اما در این تیم هم نتوانست نمایش خوبی داشته باشد و شنیده می شود امیر قلعه نویی تمایلی به ادامه کار با او ندارد.در این بین قاسمی نژاد با پایان فصل به استقلال برگشت اما شنیده می شود باشگاه تمایلی به ادامه همکاری با این بازیکن ندارد و او از جمع آبی ها جدا خواهد شد.قرار است استقلال پیشنهادهای قاسمی نژاد را بررسی کند تا با گرفتن مبلغی، رضایتنامه او را برای یکی از تیم های لیگ برتری صادر کند.بیشتر بخوانید:غیبت قاسمی نژاد مقابل هوادار و ذوب آهنکارت قرمز امین قاسمی نژاد؛ صحنه ای که کسی متوجه نشد

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " استقلال، امین قاسمی نژاد را نمی خواهد از منبع طرفداری. "

اخبار گوناگون

× ×