روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: طرفداری
امتیاز: 5 5

خبر "علیزاده: محسن آذرباد قرارداد دارد/ با چند بازیکن استقلال و پرسپولیس صحبت کردیم" از منبع طرفداری درتاریخ ۱۴۰۱/۰۴/۰۱ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

علیزاده: محسن آذرباد قرارداد دارد/ با چند بازیکن استقلال و پرسپولیس صحبت کردیم

عل علیزاده معاون باشگاه مس رفسنجان توضیحاتی را در خصوص آخرین وضعیت نقل و انتقالاتی این باشگاه ارائه کرد.به گزارش طرفداری، علی علیزاده در خصوص شرایط مس رفسنجان در نقل و انتقالات لیگ برتر به فارس گفت:حدود 80درصد بازیکنان ما قرارداد دارند. سرمربی تیم لیستی به ما داده و قصد دارد 5-4 مهره به تیم اضافه کند. ان شاءالله بتوانیم این کار را انجام بدهیم و خیال او راحت شود.معاون باشگاه مس رفسنجان در مورد اطلاعیه روز گذشته این باشگاه مبنی بر اینکه باشگاه های دیگر نباید با بازیکنان تحت قرارداد مس مذاکره کنند، گفت:مذاکره با بازیکنی که تحت قرارداد ما است، کاری غیراخلاقی است. بازیکن می خواهند؟ بیایند با باشگاه مذاکره کنند. یا توافق می شود، یا نمی شود و یا می گوییم بایید بازیکنان را معاوضه کنیم.او در مورد اینکه به نظر می رسد این اطلاعیه خطاب به باشگاه استقلال است چون ماجرای محسن آذرباد بسیار پررنگ تر از سایر موارد شده، عنوان کرد:مربوط به تمام تیم هاست چون همه این کار را کردند. برای چند بازیکن دیگر ما هم این اتفاق افتاده اما به هرحال آن ها کم رنگ تر هستند. محسن آذرباد یک فصل دیگر با ما قرارداد دارد. اگر محمد ربیعی او را در لیست مازاد بگذارد مخالفتی با رفتنش نداریم اما به او احتیاج داریم.علیزاده در خصوص اینکه آیا باشگاه استقلال در این مورد صحبتی نداشته، گفت:نه، هنوز هیچ درخواستی به صورت رسمی چه از بازیکن، چه مدیر برنامه اش و چه باشگاه استقلال به ما نرسیده است. از پرسپولیس برای چند بازیکن ما درخواست آمده اما در مورد استقلال اینطور نیست. من نمی دانم با خود آذرباد صحبت کرده اند یا نه ولی این حواشی برای ما به وجود آمده است.او در مورد اینکه گفته می شود محمد ربیعی درخواستی برای افزایش رقم قرارداد مهرداد رضایی، شاهین توکلی، محسن آذرباد و مهدی حسینی به باشگاه داده، گفت:همه این بازیکنان قرارداد دارند و باید بمانند. بازیکن تحت قرارداد ما است، چه یک ریال چه صد میلیارد تومان! درخواستی در این مورد به ما داده نشده است. اخبار زیادی هم بود که محسن آذرباد به استقلال رفته! اما او با ما قرارداد دارد. نمی دانم چرا برخی رسانه ها این حرف ها را می زنند. تیم ما در آرامش کار خودش را انجام می دهد. چرا تیم به این خوبی را به حاشیه می برند؟معاون باشگاه مس رفسنجان در خصوص اینکه گفته می شود با حامد لک مذاکراتی انجام شده، عنوان کرد:با چند بازیکن استقلال و پرسپولیس و همچنین تیم های دیگر که آزاد هستند، وارد مذاکره شدیم. کار غیراخلاقی نمی کنیم. با خود این بازیکنان و مدیر برنامه هایشان صحبت کرده ایم اما هنوز به نتیجه نهایی نرسیدیم. حامد هم اگر آزاد باشد با او مذاکره می کنیم.او در مورد زمان شروع تمرینات مس رفسنجان گفت:ان شاءالله از هفتم تا دهم کار را شروع می کنیم. سعی می کنیم پس از جذب دو سه بازیکن این برنامه را پیاده کنیم. اردو را در تهران شروع می کنیم. اردوی خارجی نداریم. وقتی شاکله تیم مشخص شد ان شاءالله مرحله دوم اردو را در رفسنجان و یا شاید سرعین برگزار کنیم.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " علیزاده: محسن آذرباد قرارداد دارد/ با چند بازیکن استقلال و پرسپولیس صحبت کردیم از منبع طرفداری. "

اخبار گوناگون

× ×